Vermem Seni Ellere dizisi tüm heyecanı ile devam ediyor. Temponun ve heyecanın giderek arttığı dizinin yayın günü ve çekim ayrıntıları merak ediliyor. Vermem Seni Ellere dizisi nerede çekiliyor, Vermem Seni Ellere dizisi hangi şehirde çekiliyor, Vermem Seni Ellere dizisi hangi gün oynuyor, Vermem Seni Ellere dizisi hangi kanalda oynuyor, Vermem Seni Ellere dizisi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin başrollerini Mehmet rolü ile Emre Bey ve Zeliş rolü ile Buse Meral paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, İlayda Ildır, Sina Özer, Şeyma Peçe ve Meriç Özkaya rol alıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve ilgi çekici hikayesiyle ekranlara gelen dizi, dağların, derelerin, yaylaların özgür kızı Zeliş’le her türlü maceranın ve aksiyonun tutkunu Mehmet'in hikayesini ekranlara taşıyor. Vermem Seni Ellere dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, hangi şehirde çekiliyor, hangi yaylada çekiliyor, hangi gün oynuyor, hangi kanalda oynuyor, yeni bölüm yayın günü ne zaman, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve diziye dair merak edilen detaylar haberimizde fuyibet yer alıyor.

Ezgi Mola aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri Ezgi Mola aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi eşi kimdir oynadığı filmleri ve tv dizileri

Vermem Seni Ellere dizisi hangi gün oynuyor?

Vermem Seni Ellere dizisi her hafta Pazar günü oynuyor. Dizinin yeni bölümleri Pazar akşamları saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra ise yeni bölümü ile ekranlardaki yerini alıyor. Romantik komedi türünde ekranlara gelen dizinin yönetmen koltuğunda Ali Balcı oturuyor. 2014 yapımı Filipinler dizisi olan Forevermore’dan uyarlanan dizinin uyarlamasını Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı yaptı.

Vermem Seni Ellere dizisi hangi kanalda oynuyor?

Vermem Seni Ellere dizisi ATV kanalında oynuyor. İzlenme rekorları kıran dizilerin kanalı olan ATV’de Pazar günleri yayınlanan ve birinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin ilk bölümü 18 Haziran’da yayınlandı. Yapımcısı Akın Topuz ve Emre Arda olan dizi AKN Film tarafından çekiliyor. Dizinin müziklerini JingleTV hazırlıyor. Dizinin uyarlama senaryosunu Şehrazat Tunus Taşçı, Damla Güçer ve Samed Aslan yazıyor.

Pelin Akil aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim Pelin Akil oynadığı diziler ve filmleri Pelin Akil aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kim Pelin Akil oynadığı diziler ve filmleri

Vermem Seni Ellere dizisi nerede çekiliyor?

Vermem Seni Ellere dizisi Ordu’da çekiliyor. Dizinin çekimleri için Ordu’nun farklı noktalarında, ilçelerinde, mekanlarında ve yaylalarında çekim setleri kurularak çekimler yapılıyor. Yeşilin ve mavinin huzurlu atmosferinde çekilen dizi ilk bölümleri ile büyük ilgi gördü ve yeni bölümleri merakla beklenmeye devam ediyor. Her Pazar ATV’de yaz boyunca yayınlanmaya devam edecek olan iddialı dizi, doğa harikası görüntüleri ile büyük ilgi görüyor.

Vermem Seni Ellere dizisi hangi şehirde çekiliyor?

Vermem Seni Ellere dizisi Ordu şehrinde çekiliyor. Dizinin çekimleri Ordu’da yapılıyor. Pazar günleri 20.00’de ATV ekranlarında yayınlanan dizi, farklı hikayesi ile dikkat çekiyor. Dizi 120 dakikalık bölümleri ile fuyibet giriş ekranlara geliyor.

Serenay Sarıkaya aslen nereli burcu ne evli mi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Serenay Sarıkaya aslen nereli burcu ne evli mi sevgilisi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Vermem Seni Ellere dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Emre Bey - Mehmet
 • Buse Meral - Zeliş
 • Fatih Al - Şakir
 • Filiz Ahmet - Peri
 • Cihat Tamer - İdris
 • Bülent Alkış - Akif
 • Goncagül Sunar - Emine
 • Bahtiyar Engin - Turgut
 • Burak Can - Uğur
 • İlayda Ildır - Hande
 • Sina Özer - Kıvanç
 • Şeyma Peçe - Aslı

Vermem Seni Ellere dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Meriç Özkaya - Fikret, İpek Özağan - Nazlı, Kayhan Açıkgöz - Soner, Esin Gündoğdu - Hüsne, Duygu Kum - Seval, Berk Artıran - Durmuş ve Selen Polat - Hasibe.

Gökçe Bahadır aslen nereli burcu ne kaç kilo evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Gökçe Bahadır aslen nereli burcu ne kaç kilo evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri