Vukuat Var filmi televizyon ekranlarında Yeşilçam hayranları ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Vukuat Var filmi nerede çekildi, Vukuat Var filmi kaç yılında çekildi, Vukuat Var filmi konusu ne, Vukuat Var filmi oyuncuları isimleri nedir, Vukuat Var filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Güllü rolü ile Türkan Şoray, Muzaffer rolü ile Kartal Tibet, Kemal rolü ile Aytaç Arman, Ramazan rolü ile Suphi Tekniker, Nazan Adalı, Aynur Aydan ve Erdoğan Seren yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Ali Seyhan, Mehmet Büyükgüngör, Özen Tutucu, Handan Adalı, Ekrem Dümer, İlhan Hemşeri, Asım Nipton ve Zuhal Üstüntaş yer alıyor.

Vukuat Var filminde, Güllü, annesi, üvey babası ve üvey ağabeyi ile birlikte yaşayan genç bir kadındır. Bir fabrikada işçi olarak çalışan Güllü, tüm gelirini üvey babası ve üvey ağabeyine verir. Ramazan adında zengin bir adam ile evlendirilmek istenen Güllü, bu evliliği istemese de evde gördüğü baskılar sonucu kabul etmek zorunda kalır. Bu sırada Ramazan'ın geçirdiği kaza sonucu vefat etmesi durumların değişmesine neden olur. Bu olayın ardından Güllü'ye sahip çıkan Ramazan'ın dayısı Muzaffer ile Güllü arasında bir süre sonra bir aşk başlar. Vukuat Var filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, hikayesi ne, kimin romanı, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları haberimizde betsound yer alıyor.

Türkan Şoray Çılgınlar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Türkan Şoray Çılgınlar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Vukuat Var filmi kaç yılında çekildi?

Vukuat Var filmi 1972 yılında çekildi. 1 Kasım 1972 tarihinde gösterime giren ve büyük ilgi gören yapım, günümüzde farklı kanallarda yayınlanmaya devam ediyor. 1 saat 26 dakika süren film, dram, macera, romantik ve duygusal türleri ile çekilmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda usta isim Nejat Saydam oturuyor. Filmin müziklerini Tuncer Aydınoğlu hazırlamıştır.

Vukuat Var filmi nerede çekildi?

Vukuat Var filmi İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Levent semtinde çekildi. Filmin çekimlerinin büyük bölümü için Levent semtinde ve çevresinde çekim setleri kurularak filmin çekimleri tamamlandı. Film, Orhan Kemal tarafından 1954 yılında kaleme alınmıştır ve roman 1958 yılında basılmıştır. Hanımın Çiftliği üçlemesinin ilk kitabı olan romandan sinema filmi uyarlaması yapılmıştır ve filmin uyarlama senaryosunu Bülent Oran yazmıştır.

Türkan Şoray Şenlik Var filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda Türkan Şoray Şenlik Var filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda

Vukuat Var filmi konusu ne?

Vukuat Var filmi, annesi, üvey babası ve üvey ağabeyi ile Çukurova'dan kente göç eden bir kızın öyküsünü ekranlara taşıyor. Babasının ve ağabeyinin baskılarıyla sevdiği adam yerine, zengin bir adamla evlendirilen Güllü adında bir genç kızın öyküsü izleyicilerle buluşuyor. Filmde, bir kadının üvey ağabeyi yüzünden yaşadığı sıkıntılar anlatılıyor. Güllü’nün abisi Hamza, birbirlerine aşık olan ve evlenen Muzaffer ile Güllü’ye tuzak kuruyor.

Vukuat Var filmi hangi kanalda oynuyor?

Vukuat Var filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 20 Ekim Cuma günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 01.45’te 360 TV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Yapımcısı Murat Köseoğlu olan yapım, Acar Film tarafından çekilmiş, seslendirilmiş ve gösterime hazır hale getirilmiştir. 87 dakika süren filmde Türkan Şoray’ı Jeyan Mahfi Tözüm, Kartal Tibet’i Abdurrahman Palay, Aytaç Arman’ı Esen Günay seslendirmiştir. 360 TV ekranlarında en popüler Yeşilçam filmleri her gün izleyicilerle buluşmaya betsound giriş devam ediyor.

Türkan Şoray Zulüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Türkan Şoray Zulüm filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Vukuat Var filmi oyuncuları isimleri

 • Türkan Şoray (Güllü)
 • Kartal Tibet (Muzaffer)
 • Suphi Tekniker (Ramazan)
 • Aytaç Arman (Kemal)
 • Nazan Adalı
 • Aynur Aydan
 • Erdoğan Seren (Hamza)
 • Ali Seyhan (İbrahim)
 • Mehmet Büyükgüngör (Cemşir)
 • Handan Adalı (Kemal'in Annesi)
 • İlhan Hemşeri (Doktor)
 • Asım Nipton (Yadigar)
 • Zuhal Üstüntaş (Güllü'nün Annesi)
 • Gülten Ceylan (Hizmetçi Gülizar)
 • Özen Tutucu
 • Ekrem Dümer
 • Sedat Demir

Türkan Şoray Acele Koca Aranıyor filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Türkan Şoray Acele Koca Aranıyor filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri