Windows Hosting nedir sorusu yanıt buldu. Windows Hosting fiyatları ve paketleri hakkında merak edilen ayrıntılar ortaya çıktı. Web hosting hizmetinin farklı bir versiyonu olarak dikkat çeken Windows Hosting, Windows şirketinin teknolojileri olarak bilinen ASP.net, .Net Core, MVC yazılım dilleri ve MSSQL veri tabanı teknolojileri ile ortaya çıkarılmış yazılımlar için gerekli ve ideal olan bir barındırma çözümü olarak biliniyor. Windows Hosting hizmetinde Windows Server işletim sistemi kullanılıyor. Hostingin veritabanında yapılacak işlemler için ise MSSQL ve MYSQL aynı anda çalıştırılabiliyor. Windows Hosting kısaca, internet sitenizin yayınlanması ve e-mail kullanabilmenize imkan veren bir barındırma hizmetidir.

En uygun Windows Hosting paketleri için Aysima Bilişim Teknolojilerinin sitesini ve Bronz, Standart, Gold ve Platin Windows Hosting paketlerini yakından inceleyebilirsiniz. Yüksek performansa sahip bu hosting türünde ASP, ASP.NET, PHP yazılım teknolojileri ve MSSQL, MYSQL veritabanları destekleniyor. Bu özellikleri ile global bir kaliteye sahip olan bu hosting türü, sorunsuz olarak çalışır ve ideal hosting paketi olarak dikkat çeker. Windows Hosting, özellikle başta kurumsal şirketler olmak üzere, profesyonel hosting hizmeti almak isteyenler tarafından kullanılır. Windows sunucuları ile beraber çalıştırılan ve yine Windows’un paravanı üstünden alınan Windows Hosting’de farklı yazılım ve veri tabanlarının desteklenmesi avantajı vardır.

Windows Hosting nedir?

Windows Hosting, Windows firması tarafından desteklenen ve ASP, .Net ve MSSQL gibi Microsoft tarafından geliştirilen hizmetlerin kullanılmalarına olanak veren bir hosting türüdür. Diğer hosting hizmetleri ile kıyaslandığında daha iyi bir performansa sahip olan Windows Hosting, hızı ile de büyük ilgi görür. Güvenliği ile öne çıkan, sayfalarınızı daha kolay yönetmeniz için kullanışlı bir panele sahip olan Windows Hosting hizmeti, Plesk kontrol panelinde kullanılıyor.

Windows Hosting paketleri

Windows Hosting paketleri Aysima’da en uygun fiyatlar ve en dolu paketlerle kullanıma hazır bekliyor. Bronz Windows Hosting paketinde 1 GB Disk Alanı, 10 GB Aylık Trafik, Limitsiz Alt Alan Adı, 10 E-Posta, 1 GB Ram, 1 Core CPU ve 1 MYSQL avantajları yer alıyor. Standart Windows Hosting paketinde 5 GB Disk Alanı, 50 GB Aylık Trafik, 1 MSSQL, Limitsiz MYSQL, Limitsiz Alt Alan Adı, 20 E-Posta, 1 GB Ram ve 1 Core CPU var. Gold Windows Hosting paketinde ve Platin Windows Hosting paketinde ise disk alanı ve aylık trafik limitsiz olarak sunuluyor. Paketin diğer özellikleri de aynı şekilde önceki paketlerin özelliklerine göre katlanıyor ve sınırsız hale geliyor. Tüm bu paketlerde SSL Sertifikası da hediye olarak veriliyor.

 Windows Hosting fiyatları

Windows Hosting fiyatları için Aysima Bilişim Teknolojileri ile aysima.com adresinden iletişim kurabilirsiniz. Uygun fiyat avantajları, ayrıcalıklı paketler ve 24 saat esasına dayanan destek hizmetleri ile Aysima size uygun çözümler üretiyor. Aysima’nın verdiği Windows Hosting hizmeti, size yüksek disk alanları, yüksek veri tabanı boyutları ve uygun fiyat avantajı sağlıyor.

https://www.aysima.com/windows-hosting.php