Wonder Mucize filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Orijinal adı Wonder Mucize filmi olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Wonder Mucize filmi ne zaman çekildi, Wonder Mucize filmi oyuncuları isimleri nedir, Wonder Mucize filmi hangi kanalda oynuyor, Wonder Mucize filmi konusu ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Jacob Tremblay, Noah Jupe, Julia Roberts, Owen Wilson, Izabela Vidovic, Maccie Margaret Chbosky, Mandy Patinkin, Daveed Diggs, Sônia Braga ve Danielle Rose Russell rol alıyor. Filmde, Auggie Pullman 5. sınıfa geçmek üzere olan bir çocuktur. Ancak doğuştan gelen yüzündeki kalıcı deformasyon geçirdiği onlarca ameliyata rağmen düzelmemiştir. O yaşına dek hiç okula gitmemiş, evde ailesi tarafından eğitim almış ve dışarıyla ilişkisi, hep bir kask aracılığıyla olmuştur. Sıradan bir okul olan Beecher'a başladığı günden itibaren bazılarının alay konusu olsa da aslında çoğu kişiden bir farkı olmadığını gösterecek, dış görünüşün ne kadar önemsiz olabileceğini kanıtlayacaktır. Wonder Mucize filmi kaç yılında çekildi, nerede çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor, konusu ne anlatıyor sorularının yanıtları haberimizde cratossporting yer alıyor.

John Wick 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri John Wick 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri

Wonder Mucize filmi ne zaman çekildi?

Wonder Mucize filmi 2017 yılında çekildi. Dram ve aile türlerinde çekilen yapım 24 Kasım 2017 tarihinde vizyona girdi ve büyük ilgi gördü. 20 milyon dolar bütçe ile çekilen film toplam 306 milyon dolar hasılat elde etti. Amerikan yapımı film ülkemizde de vizyona girdi ve 15 hafta vizyonda kaldı. 44.051 kişi tarafından beyazperdede izlendi ve 664.341 TL gişe hasılatı elde etti. 1 saat 51 dakika süren filmin yönetmen koltuğunda Stephen Chbosky oturuyor. 2012 yılında R. J. Palacio’nun yazdığı aynı adlı romandan uyarlanan filmin uyarlama senaryosunu Steve Conrad ve Jack Thorne yazdı.

Wonder Mucize filmi konusu ne?

Wonder Mucize filminde, Auggie Pullman yaşıtı diğer çocuklardan biraz farklıdır. Çünkü yüzünde ciddi bir deformasyon vardır. Auggie diğer çocuklarla sıradan bir okula giderek, sıradan bir çocuk olduğunu kanıtlamaya çalışır. Çünkü esas güzellik derinin altında, içeride saklıdır. Mucize adı gibi mucize bir film olarak dikkat çekiyor. Ön yargıların, hoyratlığın, hoşgörüsüzlük ve ayrımcılığın toplumlarda giderek daha baskın duygular haline geldiği bu zamanlarda insanın içini ısıtan, umut veren bir hikâyeyi ekranlara taşıyor.

Labirent Alev Deneyleri nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Labirent Alev Deneyleri nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Wonder Mucize filmi nerede çekildi?

Wonder Mucize filmi Kanada’da ve Amerika Birleşik Devletleri’nde çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü British Columbia Kanada’da ve bir bölümü ise Coney Island New York'ta yapıldı. Çekimler 2016 yılının 18 Ekim ile 13 Aralık tarihleri arasında tamamlandı. Mucize filmi, beşinci sınıfa başlayan, yüz farklılıkları olan ve ilk kez normal bir okula giden August Pullman'ın ilham verici hikâyesini anlatıyor. Auggie’nin merkezde olduğu ama filmin tek kahramanı olmadığı bir hikâye sinemaseverlerle buluşuyor.

Wonder Mucize filmi hangi kanalda oynuyor?

Wonder Mucize filmi ATV kanalında oynuyor. Film 1 Temmuz Cumartesi günü saat 10.00’da ATV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmde Auggie’nin yanı sıra, ailesinde bir de genç kız var. Ablası Olivia, kardeşinin özel durumu yüzünden hep geride kalmış biraz. Onun da okulunda ve çevresinde kendisini kabul ettirme telaşı var. Ama bu kadarla da kalmıyor film, Olivia’nın en yakın arkadaşı Miranda’nın da benzer sorunlar içinde boğuştuğunu görüyoruz. Film 113 dakika cratossporting giriş sürüyor.

John Wayne El Dorado filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? John Wayne El Dorado filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Wonder Mucize filmi oyuncuları isimleri

 • Jacob Tremblay - August "Auggie" Pullman
 • Noah Jupe - Jack Will
 • Julia Roberts - Isabel Pullman
 • Owen Wilson - Nate Pullman
 • Izabela Vidovic - Olivia "Via" Pullman
 • Maccie Margaret Chbosky - genç Via
 • Mandy Patinkin - Mr. Lawrence Tushman
 • Daveed Diggs - Mr. Thomas Browne
 • Sônia Braga - Grans
 • Danielle Rose Russell - Miranda Navas
 • Nadji Jeter - Justin Hollander
 • Bryce Gheisar - Julian Albans
 • Millie Davis - Summer Dawson
 • Elle McKinnon - Charlotte Cody
 • Nicole Oliver - Amanda Will
 • Crystal Lowe - Melissa Albans
 • Steve Bacic - Richard Albans
 • Ali Liebert - Ms. Petosa

Taşıyıcı 2 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri Taşıyıcı 2 filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri