Televizyon ekranlarının yeni yapımlarından olan Ya Çok Seversen dizisi kısa sürede büyük dikkat çekti. Kerem Bürsin ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerini paylaştığı dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Ya Çok Seversen dizisi nerede çekiliyor, Ya Çok Seversen dizisi hangi gün oynuyor, Ya Çok Seversen dizisi hangi kanalda oynuyor, Ya Çok Seversen dizisi yeni bölüm ne zaman, Ya Çok Seversen dizisi başrol oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizide Kerem Bürsin, Ateş Arcalı rolü, Hafsanur Sancaktutan ise Leyla Kökdal rolü ile karşımıza çıkıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Hatice Aslan, Şerif Erol, Cemre Ebüzziya, Nazmi Kırık, Aziz Caner İnan, Mine Kılıç, Oğulcan Arman Uslu, Durukan Çelikkaya ve Özgün Akaçça rol alıyor. Ya Çok Seversen dizisi, annesi öldükten sonra küçük yaşta gönderildiği yatılı okuldan bir daha aile evine dönmeyen ve kendi ayakları üstünde durarak yurtdışında yaşayan, kimseye güven duymayan Ateş ile gerçek ailesini hiç tanımamış, insanları kandırarak para kazanan Leyla’nın yollarının kesişme hikayesini ekranlara taşıyor. Ya Çok Seversen dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekiliyor, yeni bölüm yayın günü ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor, başrol oyuncuları isimleri Leyla kim sorularının yanıtları ve diziyle ilgili merak edilen tüm detaylar haberimizde olipsbet yer alıyor.

Maviye Sürgün dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman? Maviye Sürgün dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman?

Ya Çok Seversen dizisi hangi gün oynuyor?

Ya Çok Seversen dizisi her hafta Perşembe günü oynuyor. Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşan dizi Perşembe akşamları saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra yeni bölümü ile izleyicilerin beğenisine sunuluyor. Dizide, babasının ölümü üzerine uzun yıllardır yaşadığı yurtdışından dönmek zorunda kalan Ateş, 3 ay boyunca tanımadığı kardeşlerinin vasiliğini üstlenmek ve yönetim kurulu başkanlığı yapmak zorunda olduğunu öğrenirken diğer tarafta yolu ailesini bulma ümidiyle uzun yıllardır dolandırıcılık yaparak para kazanan Leyla ile kesişiyor.

Ya Çok Seversen dizisi yeni bölüm ne zaman?

Ya Çok Seversen dizisi yeni bölüm her hafta Perşembe günleri yayınlanıyor. Dizinin merakla beklenen yeni bölümü Perşembe akşamı saat 20.00’de dizi severlerle buluşuyor. Küçük bir çocukken çıktığı aile evine bir daha dönmeyen ve ailesinden gelen her şeyi reddetmiş olan Ateş Arcalı’yı canlandıran Kerem Bürsin başına buyruk, kimseye ihtiyaç duymadan yaşamayı bilen, eğlenceli bir karakterle sevenlerinin karşısına çıkıyor. Babasının ölüm haberini alıp İstanbul’a dönmesiyle hayatı tamamen değişecek olan Ateş Arcalı’nın, Leyla Kökdal ile yolları olipsbet giriş kesişiyor.

Dönence dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman? Dönence dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda yeni bölüm ne zaman?

Ya Çok Seversen dizisi hangi kanalda oynuyor?

Ya Çok Seversen dizisi Kanal D kanalında oynuyor. Dizi her hafta Perşembe günü Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Romantik komedi türünde ekranlara gelen dizinin senaryosunu Kübra Sülün yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor. Dizinin müziklerini Sultan Kasapoğulları ve Güldiyar Tanrıdağlı hazırlıyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin ilk bölümü 6 Temmuz’da yayınlanmıştı. Yapımcısı Kerem Çatay olan, Ay Yapım tarafından çekilen dizi 130 dakikalık bölümleri ile ekranlarda yerini alıyor.

Ya Çok Seversen dizisi nerede çekiliyor?

Ya Çok Seversen dizisi Muğla ve İstanbul’da çekiliyor. Dizinin ilk bölümleri Muğla’da çekildi. Muğla’nın farklı noktalarında çekim setleri kurularak Muğla çekimleri tamamlandı. Devam eden bölümler için ise İstanbul’da çekim setleri kuruluyor. İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekimler yapılıyor. Dizide Kerem Bürsin’in canlandırdığı Ateş Arcalı, kimseye ihtiyacı olmadan yaşamayı bilen, dahi denilecek kadar zeki, zengin, çapkın, eğlenmeyi seven, yalana tahammülü olmayan ayrıca yardımsever bir adam olarak karşımıza çıkıyor. Hafsanur Sancaktutan’ın canlandırdığı Leyla Kökdal ise, asil ve sert görüntüsünün altındaki kırılgan yapısını her şeye rağmen dik durarak saklamayı iyi beceriyor. Adaletli ve zenginlere karşı önyargılı. Aşık olmakla ilgili bir fikri yok.

Yaz Şarkısı dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda ne zaman oyuncu kadrosu Yaz Şarkısı dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda ne zaman oyuncu kadrosu

Ya Çok Seversen dizisi oyuncuları isimleri

 • Kerem Bürsin - Ateş Arcalı
 • Hafsanur Sancaktutan - Leyla Kökdal
 • Hatice Aslan - Füsun Arcalı
 • Şerif Erol - İlter Evcili
 • Cemre Ebüzziya
 • Nazmi Kırık - Yakup Civelek
 • Aziz Caner İnan - Umut Arcalı
 • Mine Kılıç - Meryem Yunus
 • Oğulcan Arman Uslu - Onur
 • Durukan Çelikkaya - Barış
 • Özgün Akaçça - Mert
 • Lara Aslan - Ilgaz
 • Adin Külçe - Aydos
 • Arven Ece Yavuz - Berit
 • Tayfun Efe Molla - Kenan

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri Kendi Düşen Ağlamaz dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri