Televizyon ekranlarının yeni yapımlarından olan ve sezonun iddialı dizileri arasında şimdiden yerini alan Yabani dizisi büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Yabani dizisi nerede çekiliyor, Yabani dizisi hangi gün oynuyor, Yabani dizisi hangi kanalda oynuyor, Yabani dizisi konusu ne, Yabani dizisi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizinin başrollerinde Yaman rolü ile Halit Özgür Sarı, Rüya rolü ile Simay Barlas, Eşref Soysalan rolü ile Osman Alkaş, Serhan Soysalan rolü ile Yurdaer Okur, Neslihan Soysalan rolü ile Dolunay Soysert ve Alaz Soysalan rolü ile Bertan Asllani yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Seray Özkan, Aleyna Al, Rojbin Erden, Sezer Arıçay, Ramiz Mullamusa, Şebnem Hassanisoughi, Bartu Dilmen ve Güray Görkem rol alıyor. Yabani dizisinde, köklü bir aileden gelen ancak sokaklara düşen bir çocuğun dram dolu hikayesi izleyicilerle buluşuyor. Uzun yılların ardından evine dönen Yaman, iki dünyanın arasında sıkışıp kalıyor. Yabani dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekiliyor, yeni bölüm yayın günü ne zaman, hangi gün hangi kanalda oynuyor, hikayesi ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde vbet yer alıyor.

Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi kanalda hangi gün oynuyor? Kızılcık Şerbeti dizisi nerede çekiliyor yeni bölüm ne zaman hangi kanalda hangi gün oynuyor?

Yabani dizisi hangi gün oynuyor?

Yabani dizisi her hafta Salı günü oynuyor. Dizi Salı akşamları saat 20.00’de önce özet görüntüleri daha sonra ise yeni bölümü ile dizi severlerin beğenisine sunuluyor. Dizinin tekrar bölümleri de ayrıca farklı gün ve saatlerde ekranlara geliyor. Dizinin senaryosunu Hilal Yıldız yazıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Mehmet Çağatay Tosun oturuyor. Dizinin müziklerini ise Ender Gündüzlü, Metin Arıgül ve Can Sanıbelli hazırlıyor.

Yabani dizisi hangi kanalda oynuyor?

Yabani dizisi Fox TV kanalında oynuyor. Fox TV ekranlarında Salı akşamları yayınlanan yapım, ilk bölümleri ile büyük ilgi gördü. Sezonun çok konuşulan yapımları arasında yerini alan ve sosyal medyada en çok paylaşılan ve konuşulan diziler arasında yer alan Yabani dizisi, farklı hikayesi ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin ilk bölümü 12 Eylül’de yayınlanmıştı.

Afra Saraçoğlu aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Afra Saraçoğlu aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Yabani dizisi konusu ne?

Yabani dizisinde, köklü bir aileden kaçırılıp sokaklara düşen bir çocuğun, yıllar sonra evine dönmesi ile kendini yeniden var etme mücadelesini ekranlara geliyor. Etkileyici hikayesiyle izleyiciye “Kan bağı mı yoksa can bağı mı?” diye sorgulatan dizi, iki farklı dünya ve bu dünyalarda yaşanan hayatları ekrana taşıyor. İddialı hikayesi ve güçlü oyuncuları ile şimdiden sezonun en çok konuşulan dizilerinden olan Yabani, dram türünde ekranlara geliyor.

Yabani dizisi nerede çekiliyor?

Yabani dizisi İstanbul’da çekiliyor. Dizinin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak dizinin çekimleri tamamlanıyor. Yapımcıları Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp olan dizi NTC Medya tarafından çekilmeye devam ediyor. Fox TV ekranlarında Salı günleri yayınlanan, sosyal medyanın gündeminden düşmeyen ve şimdiden sezona damga vuran dizi, 135 dakikalık bölümleri ile ekranlara vbet giriş geliyor.

Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri

Yabani dizisi oyuncuları isimleri

 • Halit Özgür Sarı - Yaman
 • Simay Barlas - Rüya
 • Osman Alkaş - Eşref Soysalan
 • Yurdaer Okur - Serhan Soysalan
 • Dolunay Soysert - Neslihan Soysalan
 • Bertan Asllani - Alaz Soysalan
 • Seray Özkan - Çağla Soysalan
 • Aleyna Al - Ece Soysalan
 • Rojbin Erden - Asi
 • Sezer Arıçay - Cesur
 • Ramiz Mullamusa - Umut

Yabani dizisinin oyuncu kadrosu karakterleri arasında ayrıca şu isimler var; Şebnem Hassanisoughi – Şebnem, Bartu Dilmen - Rüzgar, Aşkın Şenol – Salim, Güray Görkem, Ayşegül Ünsal, Selim Can Yalçın ve Birgül Ulusoy.

Pınar Deniz aslen nereli burcu ne evli mi sevgilisi kim Pınar Deniz oynadığı tv dizileri ve filmleri Pınar Deniz aslen nereli burcu ne evli mi sevgilisi kim Pınar Deniz oynadığı tv dizileri ve filmleri