Yeşilçam sinemasının dramı bol filmlerinden biri olan Yalan Dünya filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin yayın ve çekim ayrıntıları araştırılıyor. Yalan Dünya filmi nerede çekildi, Yalan Dünya filmi ne zaman çekildi, Yalan Dünya filmi hangi kanalda oynuyor, Yalan Dünya filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Kartal Tibet, Tanju Gürsu, Sevda Ferdağ, Şükriye Atav, Ali Şen, Reha Yurdakul ve Ömer Dönmez rol alıyor. Yalan Dünya filminde, anne ve babası yıllar önce ayrılan Kemal, annesinin yanında büyümüştür. Bıçkın bir delikanlıdır. Yıllarca başı dertten kurtulmaz ve uzun süre cezaevinde kalır. Çıktığında hiç görmediği oğlu kocaman olmuştur. Fakat çocuk hastadır. Suç dünyasının kurulu düzenini altüst eden komiser Murat’ı öldürtmek isteyen mafya, Kemal’e ulaşır. Ancak o, kirli geçmişini geride bırakmaya kararlıdır. Ta ki kalbi delik olan oğlunun ameliyatı için yüklü miktarda paraya ihtiyaç duyana kadar. Murat’ı öldürmek için harekete geçen Kemal, onunla ilgili gerçeği öğrenir. Yalan Dünya filminin çekildiği yer, çekim yeri, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde betingo yer alıyor.

Tarkan Gümüş Eyer filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları Tarkan Gümüş Eyer filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları

Yalan Dünya filmi ne zaman çekildi?

Yalan Dünya filmi 1972 yılında çekildi. Dram ve macera türlerinde çekilen film 1972 yılında gösterime girdi ve büyük ilgi gördü. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Yalan Dünya filminde, birbirinden ayrı büyümüş iki kardeşin arasındaki ölüm kalım mücadelesi ekranlara geliyor. Film 81 dakika sürüyor.

Yalan Dünya filmi nerede çekildi?

Yalan Dünya filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Yapımcısı Olgun Eltan olan ve Olgun Film tarafından çekilen yapımın yönetmen koltuğunda Temel Gürsu oturuyor. Filmin senaryosunu ise Erdoğan Tünaş yazdı.

Senede Bir Gün filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Senede Bir Gün filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Yalan Dünya filmi konusu ne?

Yalan Dünya filminde, mapustan çıkan Kemal (Tanju Gürsu) artık kanunsuz işlere tövbe etmiştir ama çocuğunun (Ömercik) kalp hastası oluşu onu küçük yaşta ayrıldığı abisini (Kartal Tibet) öldürmeye iter. Abisi olduğunu bilmeden Murat’ı öldürmek için pusu kuran Kemal, onun boynundaki kolyeyi tanıyınca, hayatı pahasına onu korumak için çabalar. Murat’ın düşmanları ise onu öldürmekte kararlıdır ve evine kiralık katiller yollarlar. Bunu öğrenen Kemal, kurşunların önüne kendisini atar.

Yalan Dünya filmi hangi kanalda oynuyor?

Yalan Dünya filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 12 Haziran Pazartesi günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 00.45’te 360 TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. 360 TV kanalında Kartal Tibet’in çok sevilen diğer filmleri de izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Ayrıca Yeşilçam sinemasının en popüler filmleri, en ünlü Yeşilçam oyuncularının başrolde olduğu filmler 360 TV ekranlarında her gün sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor. Film 1 saat 17 dakika betingo giriş sürüyor.

Sarmaşık Gülleri filmi nerede çekildi hangi köşkte çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Sarmaşık Gülleri filmi nerede çekildi hangi köşkte çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Yalan Dünya filmi oyuncuları isimleri

  • Kartal Tibet - Murat
  • Tanju Gürsu - Kemal
  • Sevda Ferdağ
  • Şükriye Atav
  • Ali Şen
  • Reha Yurdakul
  • Ömer Dönmez

Tarkan Güçlü Kahraman filmi ne zaman çekildi nerede çekilmiştir oyuncu kadrosu Alonya kim? Tarkan Güçlü Kahraman filmi ne zaman çekildi nerede çekilmiştir oyuncu kadrosu Alonya kim?