Yalı Çapkını dizisi heyecanın giderek tırmandığı bir tempoda izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Yalı Çapkını dizisi nerede çekiliyor, Yalı Çapkını dizisi hangi yalıda çekiliyor, Yalı Çapkını dizisi hangi gün oynuyor, Yalı Çapkını dizisi hangi kanalda oynuyor, Yalı Çapkını dizisi oyuncuları isimleri nedir sorularının cevapları araştırılıyor. Dram ve romantik türleri ile ekranlara gelen dizinin proje tasarımcısı Gülseren Budayıcıoğlu oldu.

Yalı Çapkını dizisinin oyuncu kadrosunda Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Santırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı ve Beril Pozam rol alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin ile Alptekin Bozkurt oturuyor. Dizinin senaryosunu Mehmet Barış Günger yazdı. Yalı Çapkını dizisinin çekildiği yalı nerede, çekim yeri, yeni bölüm yayın günü ne zaman, dizi hangi kanalda oynuyor ve oyuncuları isimleri nedir sorularının cevapları betitbet ortaya çıktı.

Yalı Çapkını dizisi hangi gün oynuyor?

Yalı Çapkını dizisi her hafta Cuma günü oynuyor. Dizi Cuma akşamları saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra ise yeni bölümüyle ekranlara geliyor.

Yalı Çapkını dizisi hangi kanalda oynuyor?

Yalı Çapkını dizisi Star TV kanalında oynuyor. Dizi Cuma günleri Star TV ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizi, OGM Pictures tarafından çekiliyor. Yapımcısı Onur Güvenatam olan dizi 120 dakikalık bölümleri ile yayınlanıyor. İlk bölümü 23 Eylül’de yayınlanan dizide heyecan kaldığı yerden betitbet giriş devam ediyor.

Yalı Çapkını dizisi nerede çekiliyor?

Yalı Çapkını dizisi İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Beylerbeyi semtinde çekiliyor. Dizinin çekimlerinin bir bölümü Gaziantep’te yapıldı. Gaziantep Millet Hanı’nda çekim setleri kuruldu. Dizinin diğer sahneleri ise İstanbul Beylerbeyi’nde bulunan bir yalıda çekilmeye devam ediyor.

Yalı Çapkını dizisi hangi yalıda çekiliyor?

Yalı Çapkını dizisi Sakıp Sapancı Yalısı olarak da bilinen Şevket Paşa Yalısında çekiliyor. Büyüklüğü ve ihtişamlı dekoru ile dikkat çeken yalıda çekimler yapılıyor. Dilek Sabancı, Yalı Çapkını dizisinden elde edilen tüm kira gelirini 'Engelli Çocuklar Derneği'ne bağışlıyor.

Yalı Çapkını dizisi oyuncuları isimleri

 • Afra Saraçoğlu - Seyran Şanlı
 • Mert Ramazan Demir - Ferit Korhan
 • Çetin Tekindor - Halis Korhan (Ağa)
 • Şerif Sezer - Hattuç Şanlı
 • Gülçin Santırcıoğlu - İfakat Korhan
 • Emre Altuğ - Orhan Korhan
 • Gözde Kansu - Gülgün Korhan
 • Ersin Arıcı - Abidin
 • Beril Pozam - Suna Şanlı
 • Doğukan Polat - Fuat Korhan
 • İrem Altuğ – Sultan

Yalı Çapkını dizisi oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Öznur Serçeler (Asuman Korhan), Hülya Duyar (Şefika), Diren Polatoğulları (Kazım Şanlı), Sezin Bozacı (Esme Şanlı). Yiğit Tuncay (Latif), Buçe Buse Kahraman (Pelin Yılmaz), Selen Özbayrak (Dicle) ve Umut Gezer (Yusuf).