Televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşacak olan Yaman Delikanlı filminin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Yaman Delikanlı filmi nerede çekildi, Yaman Delikanlı filmi kaç yılında çekildi, Yaman Delikanlı filmi oyuncu kadrosu Ceyda Zeynep kimdir, Yaman Delikanlı filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında Rüştü Asyalı, Gülgün Erdem, Birtane Güngör, Zekai Müftüoğlu, Renan Fosforoğlu, Tevhit Bilge ve Leman Akçatepe rol alıyor. Filmde, okuduğu macera romanlarından etkilenen Yaman, gizemli bir kadınla tanışınca kendini bir serüvenin içinde buluyor ve olaylar gelişiyor. Yaman (Rüştü Asyalı) liseyi yarıda bırakmış, çalışmayan, hayatını macera romanları okuyarak geçiren, aklı bir karış havada olan dar gelirli bir ailenin ferdidir. Engin bir hayal dünyasına sahiptir ve gerçek hayattan uzaktadır. Girdiği işlerde tutunamayan Yaman, bir gün hayatını değiştirecek bir kadınla karşılaşır. Yaman Delikanlı filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekildi, ne zaman çekildi, oyuncuları isimleri Ceyda Zeynep kimdir, hangi kanalda oynuyor, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde rexabet yer alıyor.

Salako filminin çekildiği mağara nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor Salako filminin çekildiği mağara nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor

Yaman Delikanlı filmi kaç yılında çekildi?

Yaman Delikanlı filmi 1976 yılında çekildi. Komedi ve macera türlerinde çekilen film 1976 yılında gösterime girdi. Günümüzde farklı tarihlerde ve farklı kanallarda izleyiciler ile buluşmaya devam eden filmin yönetmen koltuğunda Yavuz Figenli oturuyor. Filmin senaryosunu, aynı zamanda başrolde yer alan Rüştü Asyalı yazdı. Yapımcısı Hamit Gürsoy olan film Has Film tarafından çekilmiştir.

Yaman Delikanlı filmi nerede çekildi?

Yaman Delikanlı filmi İstanbul’un Fatih ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri, Fatih ilçesine bağlı Cankurtaran semtinde yapıldı. Cankurtaran semtinin farklı yerlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak filmin çekimleri tamamlandı. Filmde, Mayk Hammer romanları okuyup hafiyeliğe özenen bir adamın güldürüsü ekranlara geliyor. Kendini rüyasında kabadayı olarak gören bir adamın öyküsü izleyenlere eğlenceli anlar yaşatacak.

Yaman Delikanlı filmi hangi kanalda oynuyor?

Yaman Delikanlı filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 3 Haziran Cumartesi günü saat 15.00’te ve aynı günün akşamı saat 21.00’de 360 TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. 360 TV’de Yeşilçam’ın en seçkin ve popüler filmleri Türk sineması tutkunları ile buluşmaya devam ediyor. Türkan Şoray’dan Cüneyt Arkın’a, Filiz Akın’dan Kadir İnanır’a, Hülya Koçyiğit’ten Ediz Hun’a, Fatma Girik’ten Kartal Tibet’e, Yeşilçam’ın en popüler aktörlerinin ve aktrislerinin başrolde yer aldığı filmler ekranlara rexabet giriş geliyor.

Meçhul Kadın filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri hangi kanalda Meçhul Kadın filmi nerede çekildi ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri hangi kanalda

Yaman Delikanlı oyuncu kadrosu Ceyda Zeynep kimdir?

 • Rüştü Asyalı (Yaman)
 • Birtane Güngör (Zeynep)
 • Gülgün Erdem (Ceyda)
 • Zekai Müftüoğlu (Erol)
 • Renan Fosforoğlu (Polis Memuru)
 • Tevhid Bilge (Yaman'ın Babası)
 • Leman Akçatepe (Yaman'ın Annesi)
 • Tevfik Şen (Necdet)
 • Zeki Sezer (Polis Müfettişi)
 • Cevdet Balıkçı (Ceyda'nın Adamı)
 • Arap Celal (Celal)
 • Seyfettin Karadayı (Komiser)
 • Kamer Sadık (Kemal)
 • Mesut Sürmeli (Doktor)
 • Cengiz Karabulut (Fedai)

Yaman Delikanlı filminin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler var; Mehmet Yağmur, İhsan Bayraktar, Nuri Tuğ, Erol Şen, Yadigar Ejder ve Baykal Kent.

Süreyya filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Süreyya filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?