Kanal 7 ekranlarının ilgiyle takip edilen Hint yapımlarından olan Yaralı Kalbim dizisinin 30. Bölümü ekranlara gelecek. Yaralı Kalbim 5 Mart Cuma özeti fragmanı Kanal 7 tarafından paylaşıma açıldı. Dizinin 30. Bölümünde Geet, Dev’den dolayı çalıştığı işinden ayrılmayı isteyecek. Mann ise bu isteği duyunca çok üzülecek. Geet, ortaya çıkan gerçeklerin ardından kimsenin yüzüne bakamayacağını dile getirip odadan çıkacak. Geet, gözyaşlarına hakim olamayacak ve Mann’ın yanından ayrılacak. Daha sonra ise Naintara ile karşılaşacak. Yaralı Kalbim 30. Bölüm fragmanı özeti dizi severlerin beğenisine sunuldu. Hint dizisinin yeni bölümünde Naintara, Geet’i açıkça tehdit edecek ancak Geet, onun sözlerini ciddiye almayacak. Dev ise Mann’dan özür dileyecek ve geçmişte yaşananlar için büyük pişmanlık duyduğunu dile getirecek. Mann, Dev’e daha da öfkelenecek ve ondan hesap soracak. Naintara, Geet’in canı yansın diye, bundan sonra büyükanne ve Mann’ın onun yüzüne bakmayacağını söyleyecek. Geet ise Naintara’nın tehditlerine boyun eğmeyecek. Geet’in bundan sonra ne yapacağı sorusu dizinin 30. Bölümünde yanıt bulacak.

Yaralı Kalbim 5 Mart Cuma özeti fragmanı izle

Yaralı Kalbim Hint dizisi 5 Mart Cuma özeti fragmanı ekranlara geldi. Dizinin heyecan dolu yeni bölümünde Mann, Dev’in geçmişte yaptıklarını öğrenip öfkelenecek. Dev ise yaptıklarından pişman olacak ve cezası neyse çekmeye razı olduğunu kaydedecek. Mann ve Geet’in Dev ile ilgili ne düşündüğü ve ne planladığı yeni bölümde ortaya çıkacak.

Yaralı Kalbim 30. Bölüm fragmanı özeti izle Kanal 7

Yaralı Kalbim dizisi 30. Bölüm fragmanı özeti olan son bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Orjinal adı Geet – Hui Sabse Parayi olan, dram ve romantik türleri ile ekrana gelen ve Hindistan’da ilk yayınlandığı dönemde izlenme rekorları kıran dizi ülkemizde tekrar bölümleri ile yayınlanıyor. Günlük yayınlanan dizinin 30. Bölümünde heyecan kaldığı yerden devam edecek.