Yarından Sonra filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Orijinal adı The Day After Tomorrow olan filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Yarından Sonra filmi ne zaman çekildi, Yarından Sonra filmi hangi kanalda oynuyor, Yarından Sonra filmi konusu ne, Yarından Sonra filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Dennis Quaid, Jake Gyllenhaal, Emmy Rossum, Sela Ward, Ian Holm, Jay O. Sanders ve Kenneth Welsh rol alıyor. Filmde, İklim bilim uzmanı olan Jack Hall, Antarktika’da büyük bir buzulun koptuğunu keşfeder. Ancak henüz fark etmediği şey ise bu olayın, dünya popülâsyonunu etkileyecek bir doğal afetin tetikleyicisi oluşudur. Son üç haftadır aralıksız yağmurlar yağmaktadır ve tüm dünyada bir dizi iklimle ilişkili felaketler meydana gelmeye başlamıştır. Herkes dünyanın yeni bir buzul çağına girmekte olduğunu fark eder. İnsanlar, mümkün mertebe yaşadıkları alanları terk ederek güneye doğru daha sıcak iklim şartlarının olduğu bölgelere toplanmaya başlar. Jack, New York’ta mahsur kalan ve donma tehdidi altındaki oğlu ve arkadaşlarını kurtarmak için kendi canını ortaya koymaya hazırdır. Yarından Sonra filmi kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, hikayesi ne, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde betcool yer alıyor.

Barut Kokteyli filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne oyuncuları isimleri Barut Kokteyli filmi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne oyuncuları isimleri

Yarından Sonra filmi ne zaman çekildi?

Yarından Sonra filmi 2004 yılında çekildi. The Day After Tomorrow filmi 28 Mayıs 2004 tarihinde vizyona girdi. Aksiyon, bilimkurgu ve gerilim türlerinde çekilen filmin yönetmen koltuğunda, Kurtuluş Günü filminin yaratıcısı Roland Emmerich oturuyor. Hollywood yapımı filmin senaryosunu Roland Emmerich ve Jeffery Nachmanoff yazdı. 124 dakika süren filmin müziklerini Harald Kloser hazırladı.

Yarından Sonra filmi gişe hasılat bilgileri

2004 yapımı Yarından Sonra filmi 527 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. 125 milyon dolar bütçe ile çekilen film ülkemizde de vizyona girdi ve 27 hafta vizyonda kaldı. İlk hafta sonunda 150.018 kişi tarafından izlenen film ilk haftada 1.020.973 hasılat elde etti. 27 haftanın sonunda 657.350 kişi tarafından beyazperdede izlenen film toplam 3.926.757 TL gişe hasılatı elde etmiştir.

Unforgiven Affedilmeyen filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor? Unforgiven Affedilmeyen filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu hangi kanalda oynuyor?

Yarından Sonra filmi konusu ne?

Yarından Sonra filminde, dünya, doğanın gazabına uğramaktadır. Şiddetli kasırgalar Los Angeles'ı haritadan silmiş, Yeni Delhi karlar altına gömülmüş, Tokyo devasa dolu yağışıyla yıkılırken New York ani iklim değişikliği ile dev dalgaların tehdidi altında kalmıştır. Bir iklim bilim uzmanı olan Jack Hall, dünyayı, küresel ısınmanın tetiklediği bu felaketten kurtarmak için çözüm arayışındadır.

Yarından Sonra filmi hangi kanalda oynuyor?

Yarından Sonra filmi Kanal D kanalında oynuyor. Film 12 Temmuz Çarşamba günü saat 20.00’de ve aynı gece saat 01.30’da Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluşuyor. Yapımcıları Roland Emmerich ve Mark Gordon olan film 2 saat betcool giriş sürüyor.

Son Durak 3 filmi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri hangi kanalda oynuyor? Son Durak 3 filmi ne zaman çekildi oyuncu kadrosu karakterleri hangi kanalda oynuyor?

Yarından Sonra filmi oyuncuları isimleri

 • Jake Gyllenhaal - Sam Hall
 • Dennis Quaid - Jack Hall
 • Emmy Rossum - Laura Chapman
 • Sela Ward - Dr Lucy Hall
 • Tamlyn Tomita - Janet Tokada
 • Arjay Smith - Brian Parks
 • Austin Nichols - J.D.
 • Ian Holm - Terry Rapson
 • Perry King - President Blake
 • Rick Hoffman - NY Businessman on Bus
 • J.P. Manoux - L.A. Cameraman
 • Joe Cobden - Zack
 • Wendy L. Walsh - Weather Channel Newscaster
 • Mark Pfister - Weather Channel Newscaster
 • Ana Garcia - Headline Reporter
 • Lauren Sanchez - International Newscaster

John Wick 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri John Wick 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri