Yasemin'in Tatlı Aşkı filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Yasemin'in Tatlı Aşkı filmi nerede çekildi, Yasemin'in Tatlı Aşkı filmi kaç yılında çekildi, Yasemin'in Tatlı Aşkı filmi oyuncuları isimleri nedir, Yasemin'in Tatlı Aşkı filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Yasemin Birman rolü ile Hülya Koçyiğit, Erol Elibol rolü ile Erol Büyükburç, Hüsamettin Elibol rolü ile Ali Şen ve hizmetçi rolü ile Aynur Aydan yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Birsen Ayda, Hüseyin Baradan, Mehmet Büyükgüngör, Talia Saltı, Haluk Orçun ve Necdet Tosun rol alıyor. Filmde, tüccar bir adamın kızı olan Yasemin, tefeci Hüsamettin'in oğlu Erol ile gizli bir ilişki yaşar. Yasemin babası Muzaffer Bey'in bir hayli borcu vardır ve bir gün Hüsamettin, Muzaffer Bey'in tüm varlığına el koyar. Bu sırada Muzaffer Bey ve Hüsamettin, çocuklarının birbirlerinin sevdiğini öğrenir. Genç çift evlilik hayali kurarken aileleri onların birlikte olmasına karşı çıkar. Ne olursa olsun sevdiği kız ile evlenmeye kararlı olan Erol, karşısına çıkan engelleri aşmak için plan yapar. Yasemin'in Tatlı Aşkı filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri, hangi kanalda oynuyor, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde betwon yer alıyor.

Yusuf ile Kenan filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Yusuf ile Kenan filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Yasemin'in Tatlı Aşkı filmi kaç yılında çekildi?

Yasemin'in Tatlı Aşkı filmi 1968 yılında çekildi. Müzikal, komedi ve romantik türlerinde siyah beyaz olarak çekilen film 1968 yılında sinemaseverlerle buluştu. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda yayınlanmaya devam eden filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Atıf Yılmaz oturuyor.

Yasemin'in Tatlı Aşkı filmi konusu ne?

Yasemin'in Tatlı Aşkı filminde, iki tüccar aile arasında yıllardır süren rekabet, çocuklarının bilmeden birbirlerine aşık olup evlenmek istemesiyle değişik bir boyut kazanır. Taşra kurnazı Hüsamettin Bey, borçları yüzünden sosyetik Muzaffer Beyi haczettirir. Muzaffer Bey de çarıklı hacı dediği Hüsamettine kız vermeye yanaşmaz. Yaseminle evlenmek için gözünü karartan Erol ise babasını zarara uğratma pahasına genç kızın ailesine yardım etmeye karar verir.

Birleşen Yollar filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Birleşen Yollar filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Yasemin'in Tatlı Aşkı filmi nerede çekildi?

Yasemin'in Tatlı Aşkı filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlanmıştır. Yapımcısı Hulki Saner olan film 1 saat 24 dakika sürüyor. Saner Film tarafından çekilen ve gösterime hazır hale getirilen film Süperfon Stüdyosu tarafından seslendirilmiştir. Filmde, sevgilisini evine hizmetçi diye getiren bir gençle zengin ama cimri babanın öyküsü ekranlara geliyor.

Yasemin'in Tatlı Aşkı filmi hangi kanalda oynuyor?

Yasemin'in Tatlı Aşkı filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 24 Eylül Pazar günü saat 15.00 ve aynı günün akşamı saat 21.00’de 360 TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmde, Yasemin ve Erol aşklarını yaşamak için büyük bir oyun oynuyor. Filmde Erol Büyükburç’u Hayri Esen, Hülya Koçyiğit’i Jeyan Mahfi Tözüm, Ali Şen’i Rıza Tüzün, Aynur Aydan’ı Ayşegül Devrim ve Birsen Ayda’yı Gülen Kıpçak seslendirmiştir. 360 TV ekranlarında her gün en sevilen Yeşilçam filmleri yayınlanmaya betwon giriş devam ediyor.

Almanya'da Bir Türk Kızı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda Almanya'da Bir Türk Kızı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda

Yasemin'in Tatlı Aşkı filmi oyuncuları isimleri

 • Hülya Koçyiğit (Yasemin Birman)
 • Erol Büyükburç (Erol Elibol)
 • Ali Şen (Hüsamettin Elibol)
 • Aynur Aydan (Hizmetçi)
 • Birsen Ayda (Handan)
 • Hüseyin Baradan (Şakir)
 • Mehmet Büyükgüngör (Haciz Memuru)
 • Talia Saltı (Dedikoducu Sıdıka)
 • Haluk Orçun (Muzaffer Birman)
 • Necdet Tosun (Ahçı Murtaza)
 • Yaşar Şener (Eskici)
 • Nevzat Okçugil (Feroş)
 • Renan Fosforoğlu (Haşim)

Songül Karlı aslen nereli burcu ne son hali Songül Karlı evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı? Songül Karlı aslen nereli burcu ne son hali Songül Karlı evli mi eşi sevgilisi kim çocuğu var mı?