Survivor 2024 All Star yarışmacısı Yasin Obuz’un hayatı, biyografi bilgileri ve kariyerine dair detaylar merak ediliyor. Yasin Obuz aslen nereli, Yasin Obuz burcu ne, Yasin Obuz boyu kaç, Yasin Obuz evli mi eşi sevgilisi kim, Yasin Obuz hamburger dükkanı nerede? sorularının yanıtları ortaya çıktı. 21 Kasım 1998 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelen Obuz’un 3 kardeşi var. Küçük yaşlarından itibaren sporla yakından ilgilenmeye başlayan Obuz, ilk lisansını 1998 yılında aldı ve futbol oynamaya başladı. Aynı zamanda çocukluk yıllarında basketbol, voleybol ve jimnastik sporları ile de yakından ilgilendi.

Yasin Obuz, Ankara Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde eğitimini tamamladı. Kıbrıs’ta ve Rusya’da da yaşayan Obuz, Masterchef ve Survivor yarışmalarına geçtiğimiz yıllarda da katıldı. Bir dönem ev arkadaşı olan Taner Tolga Tarlacı’nın açıklamaları ile de sık sık gündeme gelen Yasin Obuz, tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı bir isim oldu. Survivor yarışmacısı Yasin Obuz kimdir nerelidir, hangi burç, boyu kilosu kaç, evli mi, eşi sevgilisi kimdir, ne iş yapıyor, mesleği ne, hamburger dükkanı nerede sorularının yanıtları haberimizde keonbet yer alıyor.

Survivor Seda Ocak aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim ne iş yapıyor? Survivor Seda Ocak aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim ne iş yapıyor?

Yasin Obuz aslen nereli?

Yasin Obuz aslen Diyarbakırlıdır. Diyarbakır’da doğdu. Kıbrıs’ta ve Rusya’da bir dönem yaşadı. Yaşamını İstanbul’da sürdürüyor. Mesleki kariyerini mutfaktan yana kullanan ve yemek yapmaya başlayan Yasin Obuz’un, geçtiğimiz yıllarda İstanbul Eminönü’nde kendisine ait Pilavcı Hırşit adını taşıyan bir pilavcı dükkanı vardı.

Yasin Obuz burcu ne?

21 Kasım doğumlu olan Yasin Obuz’un burcu Akrep’tir. Yemekteyiz ve Kısmetse Olur programları ile de ekranlara gelen Yasin Obuz, Masterchef programına katılarak tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı bir isim haline geldi. Bu programdaki tartışmaları ve tavırları ile yakından takip edilen isimlerden biri oldu.

Yasin Obuz boyu kaç?

Yasin Obuz’un boyu 1,83 cm’dir. Survivor’da yarışan Taner Tolga Tarlacı ile de bir dönem yakın arkadaş olan ve bir süre aynı evi paylaşan Yasin Obuz, Masterchef programından sonra Survivor yarışmasına katıldı ve bu yarışmadaki performansı ile dikkatleri üzerine çekti. Bir dönem Rusya St. Petersburg’da yaşadı ve yaklaşık olarak 20 ülke gezdi.

Survivor Nagihan Karadere aslen nereli burcu ne evli mi eşi kim boy kilo kaç mesleği nedir? Survivor Nagihan Karadere aslen nereli burcu ne evli mi eşi kim boy kilo kaç mesleği nedir?

Yasin Obuz evli mi eşi sevgilisi kim?

Yasin Obuz evli değildir. Yasin Obuz’un sevgilisi Anastasia Petrova’dır. Milyoner bir ailenin kızı olduğu söylenen 21 yaşındaki Anastasia Petrova'nın Belarus'ta yaşadığı iddia ediliyor. Sevgilisi Obuz’a desteğini sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Yasin Obuz’un daha önce bir evlilik yaşadığı ve bu durumu sır gibi sakladığı bilgileri de magazin basınında paylaşılmıştı.

Yasin Obuz hamburger dükkanı nerede?

Yasin Obuz’un hamburger dükkanı İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Akaretler semtindedir. Masterchef yarışmasına katılarak tanınan ve ardından Survivor'a da katılan Obuz, 2020 yılında Survivor deneyiminin ardından İstanbul'un lüks semtlerinden Beşiktaş Akaretler'de bir hamburgerci açtı. Bu dükkanı işletmeye keonbet giriş devam ediyor.

Sercan Yıldırım aslen nereli burcu ne boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim hangi takımlarda oynadı Sercan Yıldırım aslen nereli burcu ne boy kilo kaç evli mi eşi sevgilisi kim hangi takımlarda oynadı