Televizyon ekranlarının yeni yapımlarından olan Yaz Şarkısı dizisi ilk bölümleri ile büyük beğeni topladı. Yaz aylarına damga vurmaya hazırlanan dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Yaz Şarkısı dizisi nerede çekiliyor, Yaz Şarkısı dizisi hangi gün oynuyor, Yaz Şarkısı dizisi hangi kanalda oynuyor, Yaz Şarkısı dizisi yeni bölüm ne zaman başlıyor, Yaz Şarkısı dizisi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularını yanıtları ortaya çıktı. Nilsu Berfin Aktaş, Mustafa Mert Koç ve Efekan Can’ın başrollerini paylaştığı dizinin oyuncuları arasında ayrıca Oya Başar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Zehra Yılmaz, Duygu Karaca, Su Şanad, Merve Sevin, Ömer Kılıç ve Selin Vardarlı gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve ilgi çekici hikayesiyle ekranların en çok konuşulan yapımlarından olan dizi; okumak için geldiği İstanbul’da babasının hayaline tutunan ve o hayali gerçekleştirmeye çalışan Yaz’ın hikayesini ekranlara taşıyor. Yaz Şarkısı dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekiliyor, yeni bölüm yayın günü ne zaman hangi gün hangi kanalda oynuyor, başrol oyuncuları isimleri, konusu ne sorularının yanıtları haberimizde onwin yer alıyor.

Hayatımın Neşesi dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri Hayatımın Neşesi dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri

Yaz Şarkısı dizisi hangi gün oynuyor?

Yaz Şarkısı dizisi her hafta Pazar günü oynuyor. Pazar akşamları saat 20.00’de önce özet görüntüleri daha sonra ise yeni bölümü ile dizi severlerin beğenisine sunulan dizinin senaryosunu Ramazan Demirli, Zafer Özer Çetinel ve Görkem Tüzün yazıyor. Romantik komedi türünde çekilen dizinin öyküsü ise Can Sinan’a ait.

Yaz Şarkısı dizisi yeni bölüm ne zaman başlıyor?

Yaz Şarkısı dizisi yeni bölüm her hafta Pazar günü saat 20.00’de başlıyor. Dizi severler Pazar günleri Yaz Şarkısı dizisinin yeni bölümü ile televizyon ekranlarında buluşuyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta oturuyor. Dizinin tanıtımda çalan şarkısının söz ve bestesi Tuğrul Eylül Cerrahoğlu’na ait. Dizinin tema müziği bestecisi Tuğrul Eylül Cerrahoğlu’dur. Ayrıca dizinin müziklerini Cem Tuncer ve Ercüment Orkut hazırlıyor.

Kendi Düşen Ağlamaz dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri Kendi Düşen Ağlamaz dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri

Yaz Şarkısı dizisi hangi kanalda oynuyor?

Yaz Şarkısı dizisi Fox TV kanalında oynuyor. Dizi her hafta Pazar günü saat 20.00’de Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Fox TV’nin yaz dizilerinden olan yapım, sosyal medyanın en çok konuştuğu yapımlar arasında yer alıyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizinin yapımcı koltuğunda Yaşar İrvül ve Efe İrvül oturuyor. Dizinin ilk bölümü 9 Temmuz’da yayınlanmıştır.

Yaz Şarkısı dizisi nerede çekiliyor?

Yaz Şarkısı dizisi Rize ve İstanbul’da çekiliyor. Dizinin ilk bölümleri Rize’de çekildi. Rize’nin farklı noktalarında, eşsiz doğasında ve bölgelerinde çekim setleri kurularak çekimler yapıldı. Dizinin devam eden bölümleri ise İstanbul’da çekiliyor. Pastel Film tarafından çekilen dizinin, İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimlerine onwin giriş devam ediliyor.

Yeşil Vadinin Kızı dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri Yeşil Vadinin Kızı dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları isimleri

Yaz Şarkısı dizisi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Nilsu Berfin Aktaş - Gülbeyaz "Yaz" Yıldırım
 • Mustafa Mert Koç - Kemal Sonay
 • Efekan Can - Murat Hasamaç
 • Oya Başar - Emine Yıldırım
 • Yeşim Ceren Bozoğlu - Neriman Hasamaç
 • Zehra Yılmaz - Aslı Paksoy
 • Duygu Karaca - Fadime Güzelce
 • Su Şanad - Mehpuş
 • Merve Sevin - Defne
 • Ömer Kılıç
 • Selin Vardarlı - Sema Yıldırım

Vermem Seni Ellere dizisi nerede çekiliyor hangi şehirde hangi gün oynuyor hangi kanalda? Vermem Seni Ellere dizisi nerede çekiliyor hangi şehirde hangi gün oynuyor hangi kanalda?