Yeşil Deniz Milenyum dizisinin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Yeşil Deniz Milenyum nerede çekiliyor, Yeşil Deniz Milenyum hangi köyde çekiliyor, Yeşil Deniz Milenyum hangi gün oynuyor, Yeşil Deniz Milenyum hangi kanalda oynuyor, Yeşil Deniz Milenyum yeni bölüm ne zaman başlıyor, Yeşil Deniz Milenyum oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin oyuncu kadrosunda Burak Serdar Şanal, Mert Turak, Ali Barkın, Burak Alkaş, Emin Gürsoy, Nuri Gökaşan, Nalan Yavuz, Güneş Sayın, Elvan Dişli, Şive Şenözen, Erencan Vurucu, Berke Acar ve Yağız Çam rol alıyor. Dizide, yaşadığı kötü olaylardan sonra eşi Yakut ile birlikte kasabayı terk eden İsmail'in yıllar sonra kasabaya dönüşü ve yaşayacağı olaylar konu ediliyor. Gittiği yerde de aradığı huzuru bulamayan, eşinden ayrılan ve "garibanlığın ağzını gıramayan" İsmail yeni bir fikirle kasabaya dönüyor. Ancak kasabada hiçbir şey bıraktığı gibi değildir. İsmail bir yandan gurbette yaşadığı travmaları atlatmaya çalışırken bir yandan kasabada kırdığı, üzdüğü insanlar ile arasını düzeltmeye çalışıyor. Yeşil Deniz Milenyum dizisinin çekildiği köy nerede, hangi şehirde çekiliyor, hangi gün oynuyor, yeni bölüm ne zaman hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve diziye dair ayrıntılar haberimizde betixir yer alıyor.

Kalk Gidelim dizisi nerede çekildi nerede çekiliyor hangi köyde çekildi ne zaman çekildi oyuncuları Kalk Gidelim dizisi nerede çekildi nerede çekiliyor hangi köyde çekildi ne zaman çekildi oyuncuları

Yeşil Deniz Milenyum hangi gün oynuyor?

Yeşil Deniz Milenyum her hafta Pazartesi günü oynuyor. Dizi Pazartesi akşamı saat 20.00’de ekranlara geliyor. Komedi, aile ve dram türlerinde ekranlara gelen dizinin yönetmen koltuğunda Serkan Özarslan oturuyor. Dizinin senaryosunu Ali Kara, Teoman Gök ve Mustafa Becit yazıyor.

Yeşil Deniz Milenyum yeni bölüm ne zaman?

Yeşil Deniz Milenyum dizisinin yeni bölüm Pazartesi akşamı yayınlanıyor. Dizinin müziklerini Tuna Hizmetli hazırlıyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizi, 60 dakikalık bölümleri ile izleyicilerle buluşuyor. Yapımcısı Rahmi Kukul ve Ayfer Özgürel olan dizi RK Yapım ve TFT Yapım tarafından çekiliyor.

Yeşil Deniz Milenyum hangi kanalda oynuyor?

Yeşil Deniz Milenyum TRT 1 kanalında oynuyor. tabii platformu için çekilen dizinin yeni bölümleri şu an TRT 1 ekranlarında Pazartesi akşamları saat 20.00’de dizi severlerin beğenisine sunuluyor. İlk bölümü 7 Mayıs’ta yayınlanan dizi, 2014 ile 2016 yılları arasında yayınlanan Yeşil Deniz dizisinin devam dizisi olarak çekilmektedir.

Kuruluş Osman dizisinin çekildiği yer nerede çekiliyor hangi şehirde yeni bölüm ne zaman başlıyor? Kuruluş Osman dizisinin çekildiği yer nerede çekiliyor hangi şehirde yeni bölüm ne zaman başlıyor?

Yeşil Deniz Milenyum nerede çekiliyor?

Yeşil Deniz Milenyum İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı Birgi Mahallesi’nde çekiliyor. Dizinin çekimleri için tarihi ve turistik bir yerleşim yeri olan Birgi’de çekim setleri kuruluyor. Bir dönem beyliklere merkez olan günümüzde önemli bir turizm merkezi olan Birgi’de çekimlere devam ediliyor. İlk etapta 10’ar bölüm halinde 3 sezondan oluşması planlanan dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor.

Yeşil Deniz Milenyum hangi köyde çekiliyor?

Yeşil Deniz Milenyum dizisi İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı Birgi Köyü’nde çekiliyor. Dizinin devamı yıllar sonra ekranlara geliyor. İsmail’in sadıçları ile birlikte "garibanlığın ağzını gırmak" ve milenyum çağına uygun yeni iş fikrini kasabalıya kabul ettirmek en büyük amaçları arasındadır. Tabii bu o kadar kolay olmayacaktır. Dizi her Pazartesi ekranlara gelmeye betixir giriş devam edecek.

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor son yeni bölüm ne zaman Alparslan Büyük Selçuklu dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor son yeni bölüm ne zaman

Yeşil Deniz Milenyum oyuncu kadrosu karakterleri

 • Burak Serdar Şanal - İsmail
 • Mert Turak - Maggayvır Süleyman
 • Ali Barkın - Eskici Emin
 • Burak Alkaş - Müezzin Cemil
 • Emin Gürsoy - Hicabi Makasçı
 • Nuri Gökaşan - Kamil
 • Nalan Yavuz - Cemile
 • Güneş Sayın - Sibel
 • Elvan Dişli - Emine
 • Şive Şenözen - Safiye
 • Erencan Vurucu - Bahri
 • Berke Acar - Ersin
 • Yağız Çam - Semih

Yeşil Deniz Milenyum dizisinin oyuncuları arasında ayrıca şu isimler var; İbrahim Raci Öksüz - Kahveci Fikri, Musa Zindan - Tüccar Namık, Alaaddin Sakar - Mehmet Ali Hoca, Nursel Demirkaya - Yıldız, Cemre Yeşil - Fatma Girik, Doğan Yağcı - Hüseyin ve Sabriye Günüç - Atiye.

Yüz Yıllık Mucize dizisindeki konak nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları Yüz Yıllık Mucize dizisindeki konak nerede çekiliyor hangi gün oynuyor hangi kanalda oyuncuları