Yeşil Vadinin Kızı dizisi televizyon ekranlarının en dikkat çeken yeni yapımları arasında yer alıyor. Dizinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Yeşil Vadinin Kızı dizisi nerede çekiliyor, Yeşil Vadinin Kızı dizisi hangi gün oynuyor, Yeşil Vadinin Kızı dizisi hangi kanalda oynuyor, Yeşil Vadinin Kızı dizisi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin başrollerini Melissa rolü ile Beren Gökyıldız, Mahinur rolü ile Sezin Bozacı ve Metin rolü ile Onur Dikmen paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Turan Günay, Lale Ertiş Gençtürk, Hande Arısoy, Özgür Özberk ve Ece Gürer rol alıyor. Dizinin yayınlanan ilk bölümleri yüreklere dokunacak duygu yüklü bir hikayeyi gözler önüne sermişti. İzleyicileri duygudan duyguya sürükleyecek yeni bir günlük dizi televizyon ekranlarında başladı. Yeşil Vadi’nin Kızı dizisi, Melissa Çelik  isimli, daha bebekken anne babasız kalıp yetiştirme yurtlarına düşmüş bir kız çocuğunun hayat serüvenini ekranlara taşıyor. Dizinin ilk bölümlerinde, eziyet gördükten sonra sokaklarda kalan Melissa’nın, kendine bir ev ve bir aile arama çabası izleyicilerle buluşuyor. Yeşil Vadinin Kızı dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, yeni bölüm yayın günü ne zaman hangi gün yayınlanıyor, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim, konusu ne sorularının yanıtları ve diziye dair merak edilen detaylar haberimizde galabet yer alıyor.

Vermem Seni Ellere dizisi nerede çekiliyor hangi şehirde hangi gün oynuyor hangi kanalda? Vermem Seni Ellere dizisi nerede çekiliyor hangi şehirde hangi gün oynuyor hangi kanalda?

Yeşil Vadinin Kızı dizisi hangi gün oynuyor?

Yeşil Vadinin Kızı dizisi hafta içi her gün oynuyor. Yeşil Vadinin Kızı dizisi Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü oynuyor. Dizi hafta içi her gün saat 16.15’te yeni bölümü ile dizi severlerin beğenisine sunuluyor. Dizide, Metin’in Melissa’yı ararken Mahinur’un pişmanlık ateşiyle yanması, Azra’nın Büşra’ya iş vermesi ve Orhan’ın farklı planları ekranlara geliyor.

Yeşil Vadinin Kızı dizisi hangi kanalda oynuyor?

Yeşil Vadinin Kızı dizisi Show TV kanalında oynuyor. Show TV’nin yazlık dizilerinden olan Yeşil Vadinin Kızı dizisi hafta içi her gün 16.15’te Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Murat Şenöy ve Çağıl Nurhak Aydoğdu oturuyor. Dizinin uyarlama senaryosunu Özge Aras ve Serhat Yiğit yazıyor. Yeşil Yapım ve Hacıyatmaz yapım şirketleri tarafından Show TV için çekilen dizi, çok konuşulan yapımlar arasında yerini aldı.

Yeşil Deniz Milenyum nerede çekiliyor hangi köyde hangi gün oynuyor hangi kanalda ne zaman Yeşil Deniz Milenyum nerede çekiliyor hangi köyde hangi gün oynuyor hangi kanalda ne zaman

Yeşil Vadinin Kızı dizisi konusu ne?

Yeşil Vadinin Kızı dizisinde, Metin, Melissa'yı arıyor. Mahinur ise pişmanlık ateşinde yanıyor. Azra, kurduğu vakıfta Büşra'ya iş veriyor. Ancak Orhan'ın ikisi için de farklı planları ortaya çıkıyor. Melissa, Cüneyt ve Mahinur arasındaki gizemi çözmeye karar veriyor. Sermin'in hastaneden çıkışıyla her şey yeniden başlarken, Hazım öfkesinin kurbanı oluyor.

Yeşil Vadinin Kızı dizisi nerede çekiliyor?

Yeşil Vadinin Kızı dizisi İstanbul’un Şile ilçesinde çekiliyor. Dizinin çekimleri Şile’ye bağlı Karakiraz Köyü’nde yapılıyor. Karakiraz Köyü’nde ve çevresinde çekim setleri kurularak dizinin çekimlerine devam ediliyor. L. M. Montgomery’nin romanı ‘Anne of Green Gables’ den esinlenerek senaryoya aktarılan, Netflix'de yayınlanan "Anne With An E" adlı Kanadalı yapımdan uyarlanan dizi büyük ilgi görmeye galabet giriş devam ediyor.

Sefirin Kızı dizisi nerede çekildi Sancar’ın evi nerede çekildiği yer oyuncu kadrosu karakterleri Sefirin Kızı dizisi nerede çekildi Sancar’ın evi nerede çekildiği yer oyuncu kadrosu karakterleri

Yeşil Vadinin Kızı dizisi oyuncuları isimleri

  • Beren Gökyıldız - Melissa
  • Sezin Bozacı - Mahinur
  • Onur Dikmen - Metin
  • Turan Günay - Cüneyt
  • Lale Ertiş Gençtürk - Reyhan
  • Hande Arısoy - Azra
  • Özgür Özberk - Orhan
  • Ece Gürer - Öykü

Kalk Gidelim dizisi nerede çekildi nerede çekiliyor hangi köyde çekildi ne zaman çekildi oyuncuları Kalk Gidelim dizisi nerede çekildi nerede çekiliyor hangi köyde çekildi ne zaman çekildi oyuncuları