Oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy’un hayatı ve biyografi bilgileri merak ediliyor. Yıldız Çağrı Atiksoy aslen nereli, Yıldız Çağrı Atiksoy boyu kaç, Yıldız Çağrı Atiksoy burcu ne, Yıldız Çağrı Atiksoy evli mi, Yıldız Çağrı Atiksoy eşi kimdir, Yıldız Çağrı Atiksoy oynadığı diziler filmler nedir sorularının yanıtları araştırılıyor. Çocukluk hayali olan tiyatro ve oyunculuk için aldığı eğitimlerle kendini geliştirmek isteyen güzel oyuncu ilk olarak İzmir’de İki yıl Ege Sanat Merkezi'nde tiyatro eğitimi almıştır. Daha sonra İstanbul’a taşınarak Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde eğitimini tamamlamıştır. Plato Film’in sunduğu Sinema Teknik ve Oyunculuk eğitimini de alarak kendini hem teoride hem pratikte geliştirmiştir.

Kariyerinin ilk dönemlerinde bazı dizilerde küçük rollerde yer alan güzel oyucu Yıldız Çağrı Atiksoy, 2001 yılında Hey Girl dergisinde düzenlenen yarışmada yüz güzeli seçilip kapak kızı olmuştur. Yıldız Çağrı Atiksoy kimdir nerelidir, memleketi neresi, evli mi, eşi kimdir, hangi burç, hangi dizilerde oynadı, hangi filmlerde oynadı sorularının yanıtları ve Yıldız Çağrı Atiksoy’un yaşamına dair merak edilenler haberimizde pikerbet yer alıyor.

Kuruluş Osman dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor oyuncuları karakterleri isimleri Kuruluş Osman dizisi nerede çekiliyor hangi gün oynuyor oyuncuları karakterleri isimleri

Yıldız Çağrı Atiksoy aslen nereli?

Yıldız Çağrı Atiksoy aslen İzmirlidir. Atiksoy, kariyerinin ilk dönemlerinde Yağmurdan Sonra, Yersiz Yurtsuz, Kayıp Prenses ve Gazi dizilerinde rol olarak yer almıştır.

yıldız çağrı atiksoy aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı diziler filmler

Yıldız Çağrı Atiksoy boyu kaç?

Oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy’un boyu 1,76 cm’dir. 55 kilo ağırlığındaki oyuncu, Türk izleyicisi tarafından 2010-2013 yılları arasında Kanal D'de yayımlanan Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki Berrin rolüyle tanımıştır. Bu rol ile Atiksoy’un yıldızı parlamıştır.

Oktay Kaynarca aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne Oktay Kaynarca oynadığı dizileri filmleri Oktay Kaynarca aslen nereli evli mi eşi kimdir burcu ne Oktay Kaynarca oynadığı dizileri filmleri

Yıldız Çağrı Atiksoy burcu ne?

Yıldız Çağrı Atiksoy’un burcu Koçtur. 1 Nisan 1986 tarihinde doğan oyuncunun 2008 yılında küçük bir rolde yer aldığı Miras filmi ve 2018 yılında vizyona giren Baba Nerdesin Kayboldum isimlerinde iki sinema filmi vardır.

yıldız çağrı atiksoy aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı diziler filmler

Yıldız Çağrı Atiksoy evli mi?

Oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy evlidir. Kendi adını taşıyan Instagram sayfasında özel hayatına dair sık sık fotoğraf paylaşmaktadır. 2004 yılından beri dizi ve film projelerinde yer alan oyuncu Görüş Günü Kadınları, Yedi Güzel Adam, Evli ve Öfkeli, Savaşçı ve Şampiyon dizilerinde de pikerbet giriş yer almıştır.

Berk Oktay aslen nereli boyu kaç burcu ne eşi kimdir Berk Oktay oynadığı tv dizileri ve filmleri Berk Oktay aslen nereli boyu kaç burcu ne eşi kimdir Berk Oktay oynadığı tv dizileri ve filmleri

Yıldız Çağrı Atiksoy eşi kimdir?

Yıldız Çağrı Atiksoy'un eşi Berk Oktay’dır. 2017-2018 yılları arasında Savaşçı dizisinde rol arkadaşı olan çiftin ilişkileri daha sonra aşka dönüşmüştür. Çift 2022 yılında nikah masasına oturmuştur. Yıldız Çağrı Atiksoy günümüzde atv'de yayınlanan Kuruluş Osman adlı dizide Malhun Hatun karakterini canlandırmaktadır. Dizide Yıldız Çağrı Atiksoy’a Burak Özçivit, Seda Yıldız, Özge Törer, Çağrı Şensoy ve Rüzgar Aksoy gibi isimler eşlik etmektedir.

yıldız çağrı atiksoy aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi kimdir oynadığı diziler filmler

Yıldız Çağrı Atiksoy oynadığı diziler filmler

Yıldız Çağrı Atiksoy oynadığı diziler

 • 2004 - Büyük Buluşma  
 • 2005 - Aşk Oyunu - Gülşen/Ayşen
 • 2006 - Emret Komutanım - Hemşire kız
 • 2006 - Yağmurdan Sonra - Işık Karuzo
 • 2006 - Ah İstanbul - Ahu
 • 2007 - Yersiz Yurtsuz - Hazal Şanoğulları
 • 2008 - Gazi - Leyla/Aslı
 • 2008 - Kayıp Prenses - Defne
 • 2009-2010 - Bahar Dalları - Bahar Ziyadegil
 • 2010-2013 - Öyle Bir Geçer Zaman ki - Berrin Akarsu
 • 2013 - Görüş Günü Kadınları - Gülay
 • 2014-2015 - Yedi Güzel Adam - Zehra
 • 2015-2016 - Evli ve Öfkeli - Mine
 • 2017-2018 - Savaşçı - Aslı Özkaynak
 • 2019-2020 - Şampiyon - Suna
 • 2021 - Kuruluş Osman - Malhun Hatun

Yıldız Çağrı Atiksoy oynadığı filmler

 • 2008 - Miras - İrem
 • 2018 - Baba Nerdesin Kayboldum - Oya

Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler