Şu an Almanya Münih’te bulunan Yılmaz Çifçi, Türkiye’de döviz sektörünün önde gelen isimlerinden biridir. Aktif olarak yaptığı işler sayesinde vatandaşın döviz al sat işlemi yapmasına yardımcı olmaktadır. İstanbul’da bulunan döviz bürosu sayesinde Almanya’da olduğu gibi Türkiye’de öne çıkmaktadır. Farklı döviz çeşitlerine sahip olması ve alım satım yapmaktadır. Münihte isminden çokça söz edilen iş adamı son dönemde İstanbul'da ismini sıkça duyurmaya başladı.

Yılmaz Çifçi Kimdir?

Aslen Türk olan Yılmaz Çifçi kütük olarak Tokat'a bağlıdır. İlçe olaraksa Erbaa’ya bağlıdır. Şu an aktif olarak Münıch de çalışıyor olsa da dönem dönem Türkiye’de döviz işleriyle uğraşmaktadır. İstanbul’da bulunan şubede Yılmaz Çifçi adına 8 çalışan bulunmaktadır. Büyük bir şube olduğundan dolayı gün içinde yüklü miktarda dövizin çevrilebilmesine yardımcı olmaktadır.

Yılmaz Çifçi İstanbul Döviz Bürosu

Döviz bürosu, her türlü dövizin alım ve satım işlemlerinin yapıldığı bir kuruluştur. Para piyasasına bağlı olduğundan dolayı finansal bir kurula sahiptir. İstanbul Yılmaz Çifçi Döviz Bürosu da Türkiye’deki vatandaşların döviz bozdurmasına ya da satın almasına yardım etmektedir. Uygun fiyatlarla alım satım işlemleri yapan Yılmaz Çifçi vatandaşların cebini de yakmamaktadır.

Döviz bürosunda 8 çalışanı bulunan Yılmaz Çifçi oldukça geniş bir kitleye hizmet verebilmektedir. Dolayısıyla sıra beklemeden işlem yapabilmeyi mümkün kılar. Dövizin anlı kurdan bozulmasını veya alınmasını sağladığı için oldukça avantajlı bir yanı bulunur. Üstelik toplu atım satımlar da herhangi bir sorun yaşanmadan en kısa sürede tamamlanabilmektedir.