Yok Artık 2 filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Yok Artık 2 filmi nerede çekildi, Yok Artık 2 filmi hangi kanalda oynuyor, Yok Artık 2 filmi konusu ne, Yok Artık 2 filmi ne zaman çekildi, Yok Artık 2 filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında İzzet rolünde Zafer Algöz, Merve rolünde Şebnem Bozoklu, Berber Adnan rolünde Şahin Irmak, Meriç rolünde Onur Buldu, Aykut rolünde Cem Gelinoğlu, Damla rolünde Yağmur Tanrısevsin ve Sibel rolünde Berna Koraltürk yer alıyor.

Serinin ilk filminden 1 yıl sonra gelen Yok Artık 2 filminde, ilk filmdeki taksi muhabbetleri berber muhabbetiyle yer değiştiriyor. Berber Adnan'ın dükkanında anlattığı hikayeler, plaza hayatından ve profesyonel dünyadan bıkarak her şeyi geride bırakıp köye yerleşen Merve'nin, işten çıkarılacağını öğrenince eli ayağına dolaşan ve kovulmamak için umutsuzca çırpınan Aykut'un, kızının sosyal medya hesaplarını kullanarak fenomen olmayı başaran İzzet'in ve kız istemeye gittikleri köyde karşılaştıkları sonrası müthiş bir şaşkınlık yaşayan Meriç'in başlarına gelenleri izleyicilerle buluşturuyor. Yok Artık 2 filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi şehirde çekildi, hangi kanalda oynuyor, hikayesi ne, kaç yılında çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, gişe hasılat bilgileri nedir sorularının yanıtları haberimizde twinplay yer alıyor.

Sevgili Babam filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu ne hangi kanalda oyuncuları isimleri Sevgili Babam filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu ne hangi kanalda oyuncuları isimleri

Yok Artık 2 filmi ne zaman çekildi?

Yok Artık 2 filmi 2016 yılında çekildi. 7 Ekim 2016 tarihinde vizyona girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. 86 dakika süren yapım Yok Artık filminin devamı olarak çekildi. 5 hafta vizyonda kalan film 151.586 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 1.689.248 TL gişe hasılatı elde etti.

Yok Artık 2 filmi konusu ne?

Yok Artık 2 filmi, bir taksinin etrafında şekillenen yol hikâyelerini anlatan Yok Artık'ın devam filmidir ve komedi soslu hikâyelerini bu kez bir berber dükkanından izleyiciye aktarıyor. Filmin yönetmen koltuğunda Caner Özyurtlu oturuyor. AC Film ve Yıldırım Film tarafından çekilen yapımın senaryosunu Serkan Altuniğne yazdı.

Niyazi Gül Dörtnala nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Niyazi Gül Dörtnala nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri

Yok Artık 2 filmi nerede çekildi?

Yok Artık 2 filmi İstanbul ve Samsun şehirlerinde çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü Samsun’un Kasnaklı Köyü’nde yapılmıştır. Filmin birçok sahnesinin çekimi için ise İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Komedi türünde çekilen yapım izleyenleri kahkahaya boğacak.

Yok Artık 2 filmi hangi kanalda oynuyor?

Yok Artık 2 filmi ATV kanalında oynuyor. Film 10 Temmuz Çarşamba günü saat 14.00’de ATV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. İlk filmde, bir takside yol hikayeleri anlatılıyordu. Bu filmde ise bir berber dükkanında hikayeler izleyicilerle buluşuyor. ATV ekranlarında en sevilen Türk filmleri yayınlanmaya twinplay giriş devam ediyor.

Eyvah Eyvah filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu Eyvah Eyvah filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncu kadrosu

Yok Artık 2 filmi oyuncuları isimleri

 • Zafer Algöz (İzzet)
 • Şebnem Bozoklu (Merve)
 • Şahin Irmak (Berber Adnan)
 • Onur Buldu (Meriç)
 • Cem Gelinoğlu (Aykut)
 • Yağmur Tanrısevsin (Damla)
 • Berna Koraltürk (Sibel)
 • Güven Murat Akpınar (İsmail)
 • Merve Dizdar (Buket)
 • Aydın Şentürk (Doğan)
 • Mert Yavuzcan (Aydın)
 • Metin Coşkun (Baba)
 • Suna Keskin (Anne)
 • Cihat Tamer (Doktor Fazıl)
 • Erol Ozan Ayhan (Furkan)

Aykut Enişte filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Aykut Enişte filmi nerede çekildi hangi kanalda oynuyor ne zaman çekildi oyuncuları isimleri