Yok Artık 2 filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Yok Artık 2 filmi nerede çekildi, Yok Artık 2 filmi hangi kanalda oynuyor, Yok Artık 2 filmi ne zaman çekildi, Yok Artık 2 filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncuları arasında İzzet rolü ile Zafer Algöz, Merve rolü ile Şebnem Bozoklu, Berber Adnan rolü ile Şahin Irmak, Meriç rolü ile Onur Buldu, Aykut rolü ile Cem Gelinoğlu ve Damla rolü ile Yağmur Tanrısevsin rol alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Berna Koraltürk, Güven Murat Akpınar, Merve Dizdar, Aydın Şentürk, Mert Yavuzcan, Metin Coşkun, Suna Keskin ve Cihat Tamer yer alıyor. İlki bir takside geçen serinin 2. filmi bir berber dükkanını temel alıyor. Berber Adnan mahallenin dedikodu kazanıdır. Mahalledeki müşterileri hakkında her şeyi bilmektedir. Adnan, işten kovulacağını öğrenince işine dört kolla sarılan Aykut, kızının sosyal medya hesaplarının üzerinden internet fenomeni olmak için uğraşan İzzet'i, plaza hayatını terk ederek her şeyi bırakıp köye yerleşen Merve ve kız istemeye gittikleri köyde başına gelmeyen kalmayan Meriç'in birbirinden eğlenceli hikayelerini seyircilerle buluşturuyor. Yok Artık 2 filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi köyde çekildi, hangi kanalda oynuyor, kaç yılında çekildi, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları haberimizde elipsbet yer alıyor.

Yok Artık filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu konusu Yok Artık filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu konusu

Yok Artık 2 filmi ne zaman çekildi?

Yok Artık 2 filmi 2016 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen ve 86 dakika süren film 7 Ekim 2016 tarihinde vizyona girdi. 5 hafta vizyonda kalan ve 151.586 kişi tarafından sinemalarda izlenen film toplam 1.689.248 TL gişe hasılatı elde etti. İlk filmde olduğu gibi, yönetmen koltuğu Caner Özyurtlu'ya, senaryo yazarlığı ise başarılı karikatürist Serkan Altuniğne'ye emanet. Yok Artık filminin büyük ilgi görmesi üzerine devam filmi olarak çekilen yapım izleyenleri kahkahaya boğacak.

Yok Artık 2 filmi nerede çekildi?

Yok Artık 2 filmi İstanbul ve Samsun’da çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü Samsun’un Kasnaklı Köyü’nde yapıldı. Filmin birçok sahnesinin çekimi için ise İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Filmde, mahalle kültürünün izleyiciye daha iyi yansıtılabilmesi amaçlandı. Mahallenin berberi Adnan'ın dükkanına gelenler, tıraş olurken bir yandan da Adnan'ın başka müşterilerinden duyduğu "yok artık" dedirten komik hikayelerini keyifle dinliyor.

Çarşı Pazar filmindeki hamam nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları Çarşı Pazar filmindeki hamam nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları

Yok Artık 2 filmi konusu ne?

Yok Artık 2 filminde, Berber Adnan'ın dükkanında anlattığı hikayeler, plaza hayatından ve profesyonel dünyadan bıkarak her şeyi geride bırakıp köye yerleşen Merve'nin, işten çıkarılacağını öğrenince eli ayağına dolaşan ve kovulmamak için umutsuzca çırpınan Aykut'un, kızının sosyal medya hesaplarını kullanarak fenomen olmayı başaran İzzet'in ve kız istemeye gittikleri köyde karşılaştıkları sonrası müthiş bir şaşkınlık yaşayan Meriç'in başlarına gelenleri izleyicilerle buluşturuyor.

Yok Artık 2 filmi hangi kanalda oynuyor?

Yok Artık 2 filmi ATV kanalında oynuyor. Eğlenceli film 25 Ağustos Cuma günü saat 17.00’de ATV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. AC Film ve Yıldırım Film tarafından çekilen, yapımcısı Şebnem Bozoklu olan ve serinin ilk filminden 1 yıl sonra seyirciyle buluşan Yok Artık 2 filminde, ilk filmdeki taksi muhabbetleri berber muhabbetiyle yer değiştiriyor. İlk filmde bir takside anlatılan yol hikâyeleri ekseninde gerçekleşen olaylar, bu kez bir berber dükkânında anlatılıyor. Merve, Aykut, İzzet ve Meriç’in hikayeleri ve düştükleri komik durumlar izleyenlere keyifli anlar yaşatacak. Film 1 saat 26 dakika elipsbet giriş sürüyor.

Hareket Sekiz filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Hareket Sekiz filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Yok Artık 2 filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Zafer Algöz (İzzet)
 • Şebnem Bozoklu (Merve)
 • Şahin Irmak (Berber Adnan)
 • Onur Buldu (Meriç)
 • Cem Gelinoğlu (Aykut)
 • Yağmur Tanrısevsin (Damla)
 • Berna Koraltürk (Sibel)
 • Güven Murat Akpınar (İsmail)
 • Merve Dizdar (Buket)
 • Aydın Şentürk (Doğan)
 • Mert Yavuzcan (Aydın)
 • Metin Coşkun (Baba)
 • Suna Keskin (Anne)
 • Cihat Tamer (Doktor Fazıl)
 • Erol Ozan Ayhan (Furkan)

Benim Adım Feridun filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim? Benim Adım Feridun filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim?