Yok Artık filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Yok Artık filmi nerede çekildi, Yok Artık filmi ne zaman çekildi, Yok Artık filmi hangi kanalda oynuyor, Yok Artık filmi oyuncu kadrosu karakterleri kim, Yok Artık filmi konusu ne? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Asuman rolü ile Şebnem Bozoklu, Ceyda rolü ile Demet Evgar, Semih rolü ile Çağlar Çorumlu, Fikret rolü ile Erkan Kolçak Köstendil, Faruk rolü ile Serkan Keskin rol alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Murat Akkoyunlu, Algı Eke, Ceren Moray, Necip Memili ve Funda Eryiğit rol alıyor. Filmde, Taksici Fikret bir sabah her zamanki gibi işe gitmek için evden çıkarken ayağını merdivenlerde burkar. Seke seke taksi durağına, arkadaşlarının yanına gider. Müşteri gelmeden önce laflarken muhabbet muhabbeti açar ve Fikret Almanya'da yeni evlenen amcaoğlunun komik hikayesinden başlayarak binbir türlü, Yok Artık! dedirtecek öykü anlatır, kimisini şoförlere, kimisini müşteriye, bazısını da karısına... Peki gerçek aslında öyle midir? Yok Artık filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncuları isimleri nedir, hikayesi ne, gişe hasılat bilgileri sorularının cevapları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde pusulabet yer alıyor.

Şebnem Bozoklu aslen nereli burcu ne boy kilo evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri Şebnem Bozoklu aslen nereli burcu ne boy kilo evli mi eşi kim oynadığı filmleri ve tv dizileri

Yok Artık filmi ne zaman çekildi?

Yok Artık filmi 2015 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen film 25 Eylül 2015 tarihinde vizyona girdi. 99 dakika süren film vizyonda 16 hafta kaldı. 16 haftanın sonunda 269.165 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 3.122.563 TL gişe hasılatı elde etti. Yönetmenliğini ünlü oyuncu Caner Özyurtlu’nun üstlendiği, senaryosunu karikatürist Serkan Altuniğne’nin kaleme aldığı Yok Artık filmi zengin oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor.

Yok Artık filmi nerede çekildi?

Yok Artık filmi İstanbul’un Fatih ve Beykoz ilçelerinde çekildi. Filmin çekimleri için başta Fatih’in Balat semti ve Beykoz’un Kavacık bölgesi olmak üzere, İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. AC Film ve Yıldırım Film tarafından çekilen filmin yapımcısı Şebnem Bozoklu’dur.

Hareket Sekiz filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Hareket Sekiz filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Yok Artık filmi konusu ne?

Yok Artık filminde, ehliyet almaya çalışan Asuman, iki aşk arasında kalan Faruk, kızı kaçırılan Cenk, sevgilisi hafızasını kaybedince ne yapacağını şaşıran Ceyda, söylediği minicik bir yalanın kurbanı olan Semih. Kısacası Fikret'in dünyası birbirinden çok farklı ve eğlenceli karakterlerin at koşturduğu bir yer halindedir. Taksici Fikret, İstanbul trafiğinde sabahtan akşama kadar direksiyon sallarken sık sık "Yok artık!" dedirten komik olaylarla karşılaşır.

Yok Artık filmi hangi kanalda oynuyor?

Yok Artık filmi ATV kanalında oynuyor. Film 24 Ağustos Perşembe günü saat 17.00’de ATV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Bir Film tarafından dağıtılan yapım, yayınlandığı dönemde büyük ilgi gördü ve bunun üzerine Yok Artık 2 adını taşıyan devam filmi de çekildi. Fikret'in dünyasının renkli yüzleri seyirciye birbirinden eğlenceli dakikalar pusulabet giriş yaşatacak.

Benim Adım Feridun filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim? Benim Adım Feridun filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları kim?

Yok Artık filmi oyuncuları isimleri

  • Şebnem Bozoklu - Asuman
  • Demet Evgar - Ceyda
  • Çağlar Çorumlu - Semih
  • Erkan Kolçak Köstendil - Fikret
  • Serkan Keskin - Faruk
  • Murat Akkoyunlu - Cenk
  • Algı Eke - Melis
  • Ceren Moray - Ebru
  • Necip Memili - Ahmet
  • Funda Eryiğit - Figen

Düğüm Salonu filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Düğüm Salonu filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri