Kaybetmeye mahkûm iki arkadaşın hikâyesinin anlatıldığı Yol Arkadaşım 2 filmi televizyon ekranlarında izleyiciler ile buluşacak. Filmin başlamasına kısa bir süre kala, filmin çekim ve yayın detayları araştırılmaya başlandı. Yol Arkadaşım 2 filmi hangi kanalda oynuyor, Yol Arkadaşım 2 filmi nerede çekildi, Yol Arkadaşım 2 filmi kaç yılında çekildi ve Yol Arkadaşım 2 filmi oyuncuları kim sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin oyuncu kadrosunda Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak, Ezgi Eyüboğlu, Olgun Toker, Kadir Polatçı, Aycan Koptur ve Bahar Şahin rol alıyor.

Yol Arkadaşım 2 filminde aşk, kahkaha ve macera dolu yolculuk devam ediyor ve Onur ile Şeref’i yine aksilikler bekliyor. Hayallerinin peşinden giderken, hayatın gerçekleriyle karşılaşacak olan Onur ve Şeref, hedeflerine ulaşmaya underoverbet çalışıyor.

Filmin yönetmen koltuğunda Bedran Güzel oturuyor. Senaryosunu İbrahim Büyükak’ın yazdığı filmin yapımcısı Necati Akpınar ve yapım BKM Film tarafından çekildi. Yol Arkadaşım 2 filminin çekildiği yer, nerede çekilmiştir, çekim yerleri, film ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri ve hangi kanalda oynuyor sorularının cevapları haberimizde yer buluyor.

Yol Arkadaşım 2 filmi kaç yılında çekildi?

Yol Arkadaşım 2 filmi 2018 yılında çekildi. Film 12 Ekim 2018 tarihinde vizyona girdi. Komedi türünde çekilen ve 116 dakika süren film, vizyonda kaldığı süre boyunca 2 milyon 343 bin 218 kişi tarafından sinemalarda izlendi. Ayrıca 29 milyon 847 bin 365 TL hasılat elde etti. Başarısız bir şarkıcı olan Onur eski işine dönmeye karar veriyor. Uslanmaz bir sakar olan Şeref ise bu haber üzerine tehlikeler ve aksiliklerle dolu sürpriz bir turne düzenliyor. Yol Arkadaşım filminin devam filmi Yol Arkadaşım 2'de, Onur ve Şeref yeni hayalleri takip ederken, beklenmedik olaylar yaşamaya underoverbet giriş devam ediyor.

Yol Arkadaşım 2 filmi nerede çekildi?

Yol Arkadaşım 2 filmi Balıkesir’de çekildi. Filmin çekimleri İstanbul’da başladı. Devam eden çekimler için ise İstanbul ile Ayvalık arasında çekim setleri kuruldu. İstanbul Ayvalık yolunda yapılan çekimler farklı noktalarda yapıldı.

Yol Arkadaşım 2 filmi hangi kanalda oynuyor?

Yol Arkadaşım 2 filmi Star TV kanalında oynuyor. Film 24 Aralık akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında yayınlanacak.

Yol Arkadaşım 2 filmi oyuncuları kim?

  • Oğuzhan Koç - Onur
  • İbrahim Büyükak - Şeref
  • Ezgi Eyüboğlu - Çilek
  • Olgun Toker - Selim
  • Kadir Polatçı - Nevzat
  • Aycan Koptur - Yeliz
  • Bahar Şahin - Cemre
  • Kıvanç Baran Arslan - Veli

Yol Arkadaşım 2 filminde ayrıca konuk oyuncu olarak yer alan isimler şunlardır; Dilber Ay (Muzaffer Usta), Tamer Levent (Şükran) ve Ülkü Duru (Gülümser).