Dizi, film, belgesel, şarkı, tanıtım ve kişisel videolar dahil onlarca konuya yer veren Youtube dijitalleşen dünyanın en çok tercih etmiş olduğu video uygulamasıdır. Bu alanda artık kazanç sağlamak ve yüklenilen videolar ile çok daha fazla hedef kitlesine ulaşabilmek mümkündür. Dünyaca ünlü Youtuber’lar paylaşmış oldukları videoların izlenme sayılarına göre ekstra ücret kazanırlar. Bu nedenle abone ve takipçi sayılarının da yüksek olması gerekmektedir. Youtube abone satın al Bayigram.com’da istediniz abone sayısında ve size uygun ücretler ile avantajlı indirim fırsatlarıyla sizlere sunulmaktadır. Ayrıca Bagyigram.com üzerinden yapmış olduğunuz alışverişi güvenli ödeme ile gerçekleştirebilir ihtiyacınız olduğunda whatsapp destek hattına bağlanabilirsiniz.

YouTube İzleme Satın Almak Mantıklı Mı?

İzleme ve abone satın alacağınız site oldukça önem taşır. Kullanıcısı olmayan boş abonelikler satın almanız halinde bu mantıklı değildir. Ancak Youtube Türk abone satın al seçeneği bayigram.com adresinde tercih ettiğiniz abone sayısına göre bütçenize dost fiyatlarla sayışa sunulmuştur. Abone sayınız arttığında izlenme ve beğeni sayınız da artacak olup Youtube gelirlerinizi artıracaksınız.

4000 Saat İzlenme Ne Kadar?

Öncelikle videolarınızda ilk on saniye içinde dikkat çekici olacak içerikler bulunmalı ve devamının izlenmesi teşvik edilmelidir. 10 dakikalık videonuzun 4 dakikası 1000 kere izlenmiş olursa 4000 dakikalık bir izlenme sayısına sahip olursunuz. Dolayısı ile yıllık 4 bin limitine ulaşmış olursunuz. Youtube reklamlarından para kazanmak için en az 1000 abone ve 4000 saat izlenme (son bir yılda)  şartı getirildiğinden yüklenecek videoların içeriği oldukça önemlidir.

YouTube Abone Sayısı Neden Önemli?

Youtube’a yeni katılanlar, yayınlamış oldukları videolardan kazanç elde edebilmek için en az bin abone ile son bir yıl içinde dört bin saat izlenmeye sahip olmak zorundadır. Bu kural yakın zamanda getirilmiş olup kazanç sağlamayı zorlaştırmıştır. Abone satın al ve Youtube’da izlenme sayını artır; bunun için yapmanız gereken tek şey Bayigram.com adresini ziyaret ederek 100 aboneden başlayarak 25.000 aboneye kadar oluşturulan farklı paketleri incelemek, size en uygun olan paketi güvenle satın almaktır.