Yeşilçam’ın popüler yapımlarından olan Yüreğimde Yare Var filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Yüreğimde Yare Var filmi nerede çekildi, Yüreğimde Yare Var filmi kaç yılında çekildi, Yüreğimde Yare Var filmi oyuncuları isimleri, Yüreğimde Yare Var filmi hikayesi ne, Yüreğimde Yare Var filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Nurten rolü ile Türkan Şoray, Yakup rolü ile Hakan Balamir paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Uğur Güçlü, Hulusi Kentmen, Altan Bozkurt, Yeşim Soydan, Turgut Boralı, Yüksel Gözen, Feridun Çölgeçen, Mahmure Handan, Faik Coşkun ve Renan Fosforoğlu rol alıyor. Filmde, iki üvey kardeşin birbirine duyduğu gizli aşk anlatılıyor.

Yüreğimde Yare Var filminde, Nurten daha çocukken babasını kaybediyor. Babasının arkadaşı Rıza onu evlat ediniyor. Rıza’nın oğlu Yakup ile beraber büyüyorlar. Rıza, evlenme çağına geldiklerinde Yakup ve Nurten’e kısmet buluyor. Ancak ne Nurten’i ne de Yakup’u evlenmeye ikna edemiyor. Nurten, herkesin ağabeyi olarak bildiği Yakup’a âşık oluyor. Bunu hiç kimseye anlatamıyor. Yakup da Nurten’e karşı aynı duyguları hissediyor. Nurten’in hislerini anlamaması için elinden geleni yapıyor. En son Nurten’i unutmak için evlenmeye karar veriyor. Yakup’un başkasıyla beraber olmasına dayanamayan Nurten, aşkını söylemeye karar veriyor. Yüreğimde Yare Var filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi semtte çekildi, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, konusu ne, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde betparti yer alıyor.

Kara Gözlüm filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Kara Gözlüm filmi ne zaman çekildi kaç yılında nerede çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Yüreğimde Yare Var filmi kaç yılında çekildi?

Yüreğimde Yare Var filmi 1974 yılında çekildi. Dram ve romantik türlerinde ekranlara gelen VE 92 dakika olan film 1974 yılının Nisan ayında gösterime girdi. Filmin yönetmen koltuğunda, aynı zamanda senaryosunu da yazan Safa Önal oturuyor. Yapımcıları Deniz Kalkavan ve Yahya Kılıç olan filmin müziklerini Metin Bükey hazırladı.

Yüreğimde Yare Var filmi nerede çekildi?

Yüreğimde Yare Var filmi İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde çekildi. Filmin çekimleri Beşiktaş’ın Ortaköy semtinde yapıldı. Ayrıca Eminönü bölgesi ve Fatih ilçesinde de çekimler yapıldı. İstanbul’un özellikle sahil şeridi olmak üzere, birçok ilçe, semt ve mekanında çekim setleri kurularak filmin çekimleri tamamlandı. Filmde 1974 yılının görüntüleri ekrana geliyor.

Dünyanın En Güzel Kadını filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oyuncuları isimleri Dünyanın En Güzel Kadını filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oyuncuları isimleri

Yüreğimde Yare Var filmi hikayesi konusu ne?

Marangoz Rıza, karısı öldükten sonra evlenmemiş ve oğlu Yakup ile evlatlık aldığı Nurten'i bir arada büyütmüştür. Gençlik çağına gelen Yakup ile Nurten birbirlerine delice sevdalanmışlar ama utandıklarından dolayı birbirlerine açılamamışlardır. Bu arada Rıza da ikisinin de evlenmelerini istemekte ama her ikisi de çıkan taliplerini reddetmektedir. Hatta sonunda başkaları ile evlenmeye karar verseler de birbirlerine olan aşklarının büyüklüğünden yapamazlar ve aşklarını itiraf ederler.

Yüreğimde Yare Var filmi hangi kanalda oynuyor?

Yüreğimde Yare Var filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 10 Haziran Cumartesi günü saat 10.00’da ve aynı günün akşamı saat 19.00’da 360 TV ekranlarında yayınlanacak. 360 TV’de Yeşilçam’ın en sevilen ve en popüler filmleri yayınlanmaya devam ediyor. Türkan Şoray’ın sevilen filmlerinden olan Yüreğimde Yare Var filminde Şoray’ı Jeyan Mahfi Tözüm seslendiriyor. Hakan Balamir’i ise Abdurrahman Palay seslendiriyor. Film 1 saat 32 dakika betparti giriş sürüyor.

Gönderilmemiş Mektuplar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne? Gönderilmemiş Mektuplar filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri konusu ne?

Yüreğimde Yare Var filmi oyuncuları isimleri

 • Türkan Şoray - Nurten
 • Hakan Balamir - Yakup
 • Uğur Güçlü - Halil
 • Hulusi Kentmen - Rıza
 • Altan Bozkurt - Tahsin
 • Yeşim Soydan - Serap
 • Turgut Boralı - Selami
 • Yüksel Gözen - Dimitri
 • Feridun Çölgeçen

Selvi Boylum Al Yazmalım nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri Selvi Boylum Al Yazmalım nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri

Yüreğimde Yare Var filmi oyuncu kadrosu karakterleri

 • Mahmure Handan - Fitnat
 • Faik Coşkun - Faik
 • Renan Fosforoğlu - Talat
 • Özcan Özgür - Rıfat
 • Suna Selen - Şaziment
 • Leman Akçatepe - Hacer
 • Müşerref Çapın - Serap'ın Annesi
 • Savaş Erenkul
 • İnan Orkuş

Türkan Şoray Acele Koca Aranıyor filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri Türkan Şoray Acele Koca Aranıyor filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri