Günümüzde yurt dışına nakliyat hizmeti oldukça kolay şekilde yapılabilmektedir. Firmamız sizlere bu anlamda hizmet vermektedir. Uluslararası evden eve nakliyat firmamız sizlere istediğiniz ülkelere ev taşıma hizmeti sunmaktadır. Kurumsal firmamız sizlere bu hizmeti sunarken eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır. Evden eve nakliyat bilindiği üzere ev taşıma hizmetidir. Firmamız sizlere yurt dışına ev taşıma imkânı sunmaktadır. İster bulunduğunuz şehre yani şehir içi evden eve nakliyat isterseniz şehirler arası nakliyat ve şimdide yurtdışına ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Almanya ‘ya ve tüm Avrupa ülkelerine ev taşıma hizmeti sunmaktayız.

Türkiye’den Belçika’ya Ev Taşımak Artık Mümkün

Evet, firmamız sizler başka bir ülkeye göç ettiğinizde eşyalarınızı da talep ettiğiniz şehirlere ya da ülkelere nakil etmektedir. Türkiye’den Belçika’ya ev taşıma firmamız tarafından artık oldukça mümkün, eşyalarınız paketlenip istemiş olduğunuz ülkeye nakil edilmektedir.

Uluslararası Nakliyat Yapan Firma

Firmamız sizlere uluslararası ev taşıma hizmeti vermektedir. Türkiye’den Fransa’ya ev taşıma bunlardan bir tanesidir. Sadece ev eşyası değil ofis eşyalarınızı da yurt dışına taşımaktayız. Firmamız her türlü eşya taşıma hizmetini direkt olarak sigortalı şekilde yapmaktadır. Sigortalı eşya taşıma hizmeti, eşyaların sigortalı olma durumudur. Bu kapsamda eşyalar bir hasar görmemesi adına gerekli tüm önlemler alınmaktadır gerekli görülen tüm eşyalar korunaklı paketleme sistemi ile paketlenmektedir. Köpük ya da şişme koruma poşetleri kullanılan paketleme malzemeleridir. Bunlara ek olarak büyük eşyalar ambalaj yapılmaktadır. Eğer müşterilerimiz talep ederse tüm eşyalar ayrıca kargo yapılacak gibi paketlenmektedir. Profesyonel ekip arkadaşlarımız ile sizlere ev veya ofis taşıma hizmeti sunmaktayız.

Diğer Hizmetlerimiz

Firmamız sizlere ev eşyası taşıma, ofis eşyası taşıma, asansörlü nakliyat, eşya depolama ve daha birçok hizmet sunmaktadır. Ev eşyaları taşıma işlemini genel olarak şehir içi, şehir dışı, ilçeler arasında, yurt içi yurt dışı şeklinde yapmaktadır. Ve bu hizmetleri sizlere sigortalı eşya taşıma şeklinde gerçekleştirmektedir. Firmamız yılların tecrübesi ile sizlere bu hizmetleri sunmaktadır. Kurumsal olan şirketimiz sizlerin eşyalarını oldukça hızlı ve güvenli şekilde asansörlü olarak taşıma araçlarımıza yüklemektedir. Bu işlem için gerekli tüm önlemler alınmaktadır.

Yurt Dışına Eşya Taşıma Hangi Aşamalar İle Yapılmaktadır?

Eşya taşıma hizmeti veren firmamız sizler için Türkiye’den Hollanda’ya ev taşıma hizmeti verir. Ayrıca Türkiye’den birçok ülkeye eşya taşıma hizmeti vermektedir. Yurt dışına eşya taşıma aşamaları ise şöyle; Eşya paketleme ve asansörlü eşya taşıma olarak iki aşamadan oluşmaktadır. Eşya paketleme işlemi direkt olarak müşteri tarafından özel eşyaların paketlenmesi ile başlar. Sonraki adım ise özellikle beyaz eşyaların firmamız tarafından paketlenmesi, ambalajlanması şeklinde devam etmektedir. Asansörlü eşya taşıma ise; nakil edilecek eşyaların istenilen katlardan taşma araçlarımıza eşyaların aktarılması ile başlamaktadır. Son adım ise yurt dışı için aktarım sürecidir. Eşyalar kapalı kasa şeklinde bulunan taşıma araçlarımıza nakil edilmektedir. Bu aşamalar tamamen sigortalı olarak yapılmaktadır.

Sigortalı eşya taşıma

Sigortalı taşımalık, eşyaların sigortalı olması manasına gelmektedir. Eşyaların önlem alınarak taşınması ile başlayan bu sistem aynı şeklide eşyaların hasar görmesi sonunda da gerekli ödeme direkt olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Sigortalı eşya taşıma en güvenli eşya taşıma sitemidir. www.almanyalojistik.com.tr adlı siteden istediğiniz şekilde uluslararası nakliyat hizmeti alabilirsiniz. Her türlü yurt dışına eşya taşıma hizmeti hakkında gerekli bilgiyi siteden alabilirsiniz.

Yurt Dışına Eşya Taşıma Ücreti Ne Kadar?

Yurt dışına eşya taşıma hizmeti veren firmamız sizlere gerekli ücret bilgisi vermektedir. Her türlü ödeme kolaylığı sağlanmaktadır.

Almanya Lojistik