Yuvasız Kuşlar filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Yeşilçam sinemasının dram yüklü popüler filmlerinden olan yapımın çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Yuvasız Kuşlar filmi nerede çekildi, Yuvasız Kuşlar filmi kaç yılında çekildi, Yuvasız Kuşlar filmi hangi kanalda oynuyor, Yuvasız Kuşlar filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Murat Tekin rolü ile Ediz Hun, Nermin rolü ile Filiz Akın, Kuşbaz Recep rolü ile Münir Özkul, Ömer rolü ile Ömer Dönmez, Lale Sevil rolü ile Suzan Avcı yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Hüseyin Zan, Müşerref Çapın, Serpil Gül, Şefik Döğen, Nubar Terziyan ve Hüseyin Salıcı rol alıyor.

Yuvasız Kuşlar filminde, eski sevgilisi tarafından yüzüne kezzap atılarak hayatı karartılan bir adamın yaşadıkları ekranlara taşınıyor. Ediz Hun Filiz Akın Yuvasız Kuşlar filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri, konusu ne sorularının yanıtları ve Yuvasız Kuşlar filmine dair merak edilen ayrıntılar haberimizde betmoney yer alıyor.

Filiz Akın Ayrılık filmi nerede çekildi hangi şehirde ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri Filiz Akın Ayrılık filmi nerede çekildi hangi şehirde ne zaman çekildi kaç yılında oyuncuları isimleri

Yuvasız Kuşlar filmi kaç yılında çekildi?

Yuvasız Kuşlar filmi 1970 yılında çekildi. Aynı yıl gösterime giren ve büyük ilgi gören film, günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda yayınlanmaya devam ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda Mehmet Dinler oturuyor. Yapımcısı Şahan Haki olan ve dram türünde çekilen yapımın senaryosunu ise usta Yeşilçam senaristi Erdoğan Tünaş yazdı. Soltane Ghalbha adlı eser, film müziği olarak kullanılmıştır.

Yuvasız Kuşlar filmi nerede çekildi?

Yuvasız Kuşlar filmi İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı Levent semtinde çekildi. Filmin çekimleri için Levent’te bulunan bir köşkte ve çevresinde çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. 4. Levent’te bulunan Perili Köşk filmin mekanları arasında yer aldı. Ayrıca İstanbul’un farklı ilçeleri, semtleri ve mekanlarında da çekim setleri kuruldu. Melek Film tarafından çekilen film, Acar Film tarafından seslendirilmiş ve gösterime hazırlanmıştır.

Yuvasız Kuşlar filmi hangi kanalda oynuyor?

Yuvasız Kuşlar filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 6 Ağustos Pazar günü saat 15.00’te ve aynı günün akşamı saat 23.00’te 360 TV ekranlarında yayınlanıyor. Filmde Ediz Hun’u Sadettin Erbil, Filiz Akın’ı Handan Kadıoğlu seslendirmiştir. Ayrıca Ömercik olarak bilinen Ömer Dönmez’i Birsen Kaplangı, Suzan Avcı’yı Alev Gürzop, Serpil Gül’ü Tijen Par ve Şefik Döğen’i Zafer Önen seslendirmiştir. Filmde, eski sevgilisi tarafından yüzüne kezzap atılan evli bir iş adamının öyküsü ekranlara taşınıyor. 360 TV kanalında her gün en popüler Yeşilçam filmleri yayınlanmaya betmoney giriş devam ediyor.

Filiz Akın Ağlıyorum filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri konusu Filiz Akın Ağlıyorum filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri konusu

Yuvasız Kuşlar filmi oyuncuları isimleri

 • Ediz Hun (Murat Tekin)
 • Filiz Akın (Nermin)
 • Münir Özkul (Kuşbaz Recep)
 • Ömer Dönmez (Ömer)
 • Suzan Avcı (Lale Sevil)
 • Hüseyin Zan (Polis şefi)
 • Müşerref Çapın (Leman)
 • Serpil Gül (Mine)
 • Şefik Döğen (Gamsız)
 • Nubar Terziyan (Hüsnü)
 • Hüseyin Salıcı (Yargıç)
 • Vahit Volkan (Lale'nin Adamı )
 • Nubar Kamçılı (Nermin'i İstemeye Gelen Baba)

Sabah Yıldızı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda oynuyor? Sabah Yıldızı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda oynuyor?