Televizyon ekranlarının yeni yapımlarından olan ve büyük ilgi gören Yüz Yıllık Mucize dizisinin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Yüz Yıllık Mucize dizisi nerede çekiliyor, Yüz Yıllık Mucize dizisi hangi gün oynuyor, Yüz Yıllık Mucize dizisi hangi kanalda oynuyor, Yüz Yıllık Mucize dizisi yeni bölüm ne zaman, Yüz Yıllık Mucize dizisi oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları araştırılıyor. Dizinin başrollerini Ali Tahir / Eşref ve Kemal rolleri ile Birkan Sokullu ve Harika rolü ile Ebru Şahin paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Zerrin Tekindor, Hümeyra, Necip Memili, Ayşegül Cengiz, Gözde Seda Altuner, Yalçın Hafızoğlu, Merve Nur Bengi, Ecem Çalhan ve Zehra Kelleci rol alıyor.

Yüz Yıllık Mucize dizisinde, Miralay Ali Tahir, 1921 yılında Sakarya Meydan Muharebesi’nde çatışma sırasında vurulup ölüyor ve tam defnedileceği sırada ise uyanıyor. O günden sonra hiç uyumayan ve hiç yaşlanmayan Ali Tahir, tam 100 yıl yaşında bir mucizeyi yaşıyor. Adı Kemal olarak değiştiren ve günümüzde Göcek’te ortaya çıkan Ali Tahir’in benzersiz hikayesi ekranlara geliyor. OGM Pictures tarafından çekilen dizi 135 dakikalık bölümleri ile izleyicilerle betkong buluşuyor. Yüz Yıllık Mucize dizisinin çekildiği yer, çekim yeri, yeni bölüm yayın günü ne zaman, hangi kanalda oynuyor, hangi gün oynuyor, oyuncuları isimleri nedir sorularının yanıtları ve Yüz Yıllık Mucize dizisine dair merak edilen ayrıntılar haberimizde yer alıyor.

Demet Özdemir aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim burcu ne oynadığı diziler filmler Demet Özdemir aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim burcu ne oynadığı diziler filmler

Yüz Yıllık Mucize dizisi yeni bölüm ne zaman?

Yüz Yıllık Mucize dizisi yeni bölüm Perşembe günü yayınlanacak. Dizi her hafta Perşembe günleri dizi severlerle buluşmaya devam edecek. Dram türünde ekranlara gelen dizinin proje tasarımcısı Gülseren Budayıcıoğlu ve Onur Güvenatam’dır. Dizinin senaryosunu Nuran Evren Şit hazırlıyor ve dizinin yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturuyor.

Yüz Yıllık Mucize dizisi hangi gün oynuyor?

Yüz Yıllık Mucize dizisi her hafta Perşembe günü oynuyor. Dizi saat 20.00’de önce özet görüntüleri, daha sonra yeni bölümü ile ekranlarda yerini alıyor. İlk bölümü 23 Mart’ta yayınlanan dizinin müziklerini Alp Yenier hazırlıyor. İlk sezonu ile ekranlara gelen dizinin yapımcı koltuğunda Onur Güvenatam oturuyor.

Nana Stambolishvili aslen nereli kaç yaşında evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler Nana Stambolishvili aslen nereli kaç yaşında evli mi eşi kim boyu kaç burcu ne oynadığı diziler

Yüz Yıllık Mucize dizisi hangi kanalda oynuyor?

Yüz Yıllık Mucize dizisi Star TV kanalında oynuyor. Dizi Perşembe günleri saat 20.00’de Star TV kanalında yayınlanıyor. Star TV’de ayrıca Ömer, Çöp Adam, Yalı Çapkını, Toprak ile Fidan ve Gecenin Ucunda dizileri betkong giriş ekranlara geliyor. Dizide, günümüzde 130 yaşında olan Ali Tahir (Birkan Sokullu); hayatıyla ilgili önemli bir karar verdiğinde Harika (Ebru Şahin) ile karşılaşıyor. Bu karşılaşma ve tanışma sonrası hem Harika hem de Kemal için yeni bir sayfa açılıyor.

Yüz Yıllık Mucize dizisi nerede çekiliyor?

Yüz Yıllık Mucize dizisi İstanbul ve Muğla şehirlerinde çekiliyor. Dizinin bazı çekimleri Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı Göcek bölgesinde yapıldı. Dizide Bedri Rahmi Koyu olarak görülen ve bir diğer adı da Taşyaka Koyu olan yer Muğla’nın Dalaman ilçesindedir. Dizinin devam eden çekimleri için ise İstanbul’un farklı ilçe ve semtleri ile mekanlarında çekim setleri kurulmaya devam edecek.

İbrahim Selim aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim boyu kaç burcu ne oynadığı filmleri ve tv dizileri İbrahim Selim aslen nereli evli mi eşi sevgilisi kim boyu kaç burcu ne oynadığı filmleri ve tv dizileri

Yüz Yıllık Mucize dizisi oyuncuları isimleri

 • Birkan Sokullu - Ali Tahir / Eşref / Kemal
 • Ebru Şahin - Harika
 • Zerrin Tekindor - Süreyya
 • Hümeyra - Müzeyyen
 • Necip Memili - Turgut
 • Ayşegül Cengiz - Sacide
 • Gözde Seda Altuner - Aysel
 • Yalçın Hafızoğlu - Cem
 • Merve Nur Bengi - Zeren
 • Ecem Çalhan - Miray      
 • Zehra Kelleci - Seray
 • Cemre Gümeli - Süreyya'nın gençliği
 • Laçin Ceylan - Müjde
 • Burcu Cavrar - Canan

Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler Mahassine Merabet aslen nereli boyu kaç evli mi burcu ne yaşı kaç oynadığı diziler filmler