Hep 30 yaşında görünen Ali Tahir’in hikâyesini ekranlara taşıyan Yüz Yıllık Mucize dizisi televizyon ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor. Heyecanın ve temponun giderek tırmandığı dizinin çekim ve yayın ayrıntıları araştırılıyor. Yüz Yıllık Mucize dizisindeki konak nerede, Yüz Yıllık Mucize dizisi nerede çekiliyor, Yüz Yıllık Mucize dizisi hangi gün oynuyor, Yüz Yıllık Mucize dizisi hangi kanalda oynuyor, Yüz Yıllık Mucize dizisi oyuncuları isimleri karakterleri kim? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Dizinin başrollerini Ali Tahir / Kemal /Eşref Anadolu rolleri ile Birkan Sokullu ve Harika rolü ile Ebru Şahin paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Zerrin Tekindor, Hümeyra, Necip Memili, Ayşegül Cengiz, Gözde Seda Altuner, Yalçın Hafızoğlu, Merve Nur Bengi, Ecem Çalhan ve Zehra Kelleci rol alıyor.  Zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizide, günümüzde 130 yaşında olan Ali Tahir (Birkan Sokullu), hayatıyla ilgili önemli bir karar verdiğinde Harika (Ebru Şahin) ile karşılaşıyor. Bu karşılaşma ve tanışma sonrası, hem Harika hem de Kemal için yeni bir sayfa açılıyor. Yüz Yıllık Mucize dizisi hangi konakta çekiliyor, çekildiği yer, çekim yeri, yeni bölüm ne zaman hangi gün oynuyor hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları haberimizde rulobet yer alıyor.

Ebru Şahin aslen nereli burcu ne evli mi sevgilisi kim Ebru Şahin oynadığı filmleri ve tv dizileri Ebru Şahin aslen nereli burcu ne evli mi sevgilisi kim Ebru Şahin oynadığı filmleri ve tv dizileri

Yüz Yıllık Mucize dizisi hangi gün oynuyor?

Yüz Yıllık Mucize dizisi her hafta Perşembe günü oynuyor. Dizinin yeni bölümü Perşembe akşamı saat 20.00’de önce özet görüntüleri daha sonra yeni bölümü ile dizi severlerle buluşacak. Proje tasarımcısı Gülseren Budayıcıoğlu ve Onur Güvenatam olan dizinin senaryosunu Nuran Evren Şit yazıyor. Dram ve fantastik türleri ile ekranlara gelen dizinin yönetmen koltuğunda Hilal Saral oturuyor. Dizinin müziklerini Alp Yenier hazırlıyor.

Yüz Yıllık Mucize dizisi hangi kanalda oynuyor?

Yüz Yıllık Mucize dizisi Star TV kanalında oynuyor. Birinci sezonu ile ekranlara gelen dizi Star TV ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanıyor. OGM Pictures tarafından çekilen ve yapımcısı Onur Güvenatam olan dizinin ilk bölümü 23 Mart’ta yayınlanmıştı. Dizi, 135 dakikalık bölümleri izle izleyicilerle buluşuyor.

Birkan Sokullu aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri Birkan Sokullu aslen nereli boyu kaç burcu ne evli mi eşi sevgilisi kim oynadığı tv dizileri filmleri

Yüz Yıllık Mucize dizisi nerede çekiliyor?

Yüz Yıllık Mucize dizisi İstanbul ve Muğla’da çekiliyor. Dizinin ilk bölümleri Muğla’nın Fethiye ilçesinde bulunan Göcek bölgesinde çekilmişti. Bedri Rahmi Koyu olarak görülen yer Muğla’nın Dalaman ilçesinde bulunuyor. Koyun bir diğer adı ise Taşyaka Koyu’dur. Dizinin Muğla dışındaki çekimleri ise İstanbul’da yapılıyor. İstanbul’un farklı ilçe, semt ve mekanlarında çekim setleri kurularak çekimler tamamlanıyor.

Yüz Yıllık Mucize dizisindeki konak nerede?

Yüz Yıllık Mucize dizisindeki konak İstanbul’dadır. Detaylı bilgi bulunmayan konakta çekimler devam etmektedir. Çekimlerin bir bölümü İstanbul’da yapılırken, bir bölümü ise Muğla Fethiye’de ve Dalaman’da rulobet giriş yapılmaktadır.

Zerrin Tekindor aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi kiminle evli eşi kim oynadığı diziler filmler Zerrin Tekindor aslen nereli burcu ne boyu kaç evli mi kiminle evli eşi kim oynadığı diziler filmler

Yüz Yıllık Mucize dizisi oyuncuları isimleri karakterleri

  • Birkan Sokullu - Ali Tahir / Kemal /Eşref Anadolu
  • Ebru Şahin - Harika
  • Zerrin Tekindor - Süreyya
  • Hümeyra - Müzeyyen
  • Necip Memili - Turgut
  • Ayşegül Cengiz - Sacide
  • Gözde Seda Altuner - Aysel
  • Yalçın Hafızoğlu - Cem

Yüz Yıllık Mucize dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler rol alıyor; Merve Nur Bengi - Zeren, Ecem Çalhan - Miray, Zehra Kelleci - Seray, Cemre Gümeli - Süreyya'nın gençliği, Laçin Ceylan - Müjde ve Burcu Cavrar - Canan.

Necip Memili aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir Necip Memili oynadığı tv dizileri ve filmleri Necip Memili aslen nereli burcu ne evli mi eşi kimdir Necip Memili oynadığı tv dizileri ve filmleri