Zaman Polisi filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın detayları araştırılıyor. Zaman Polisi filmi ne zaman çekildi, Zaman Polisi filmi kaç yılında çekildi, Zaman Polisi filmi hangi kanalda oynuyor, Zaman Polisi filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Max Walker rolü ile Jean-Claude Van Damme, Melissa Walker rolü ile Mia Sara, Senatör Aaron McComb rolü ile Ron Silver ve Komutan Eugene Matuzak rolü ile Bruce McGill rol alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Gloria Reuben, Scott Bellis, Jason Schombing, Scott Lawrence, Kenneth Welsh, Brad Loree ve Kevin McNulty rol alıyor. Efsanevi aventür filmleri üstadı Jean Claude Van Damme, bu kez, cyber-çağların deneyimli memuru olarak sinemaseverlerin karşısına çıkıyor: Zaman Polisi olarak.

Zaman Polisi filminde, zaman yolculuğu keşfedilmiştir. Birçok varlıklı insanın yanı sıra, varlıklı olmak isteyen gangsterler de bu yolculuktan faydalanmak istemektedir. İktidar, Zaman Yolculuğu İstismarcılarını’nın önüne geçmek için gizli bir birim kurmuştur. T.E.C. adı verilen bu özel örgütte Max Walker başarılı bir memur olarak vazifesinin başındadır. Hükümetin içinde yer alan bencil ve çıkarcı politikacı Senatör McComb, başkanlık yarışını destekleyecek finansman bulabilmek için zaman yolculuğunu kendi menfaatine kullanmaya başlayınca Walker McComb'un tekerine çomak sokar. Ancak McComb, emrindeki bir memurun bu dürüst tutumunu sert cezalandıracak ve orantısız şiddet yoluyla Walker'ın karısını katledecektir. Artık pim çekilmiş; bomba atılmıştır ve savaş baltaları çıkarılır. Zaman Polisi (Timecop) filmi kaç yılında çekildi, konusu ne, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde lidyabet yer alıyor.

Taşıyıcı filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Taşıyıcı filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri

Zaman Polisi filmi ne zaman çekildi?

Zaman Polisi filmi 1994 yılında çekildi. Amerikan yapımı film 16 Eylül 1994 tarihinde vizyona girdi ve büyük ilgi gördü. 27 milyon dolar bütçe ile çekilen film 101 milyon dolar hasılat elde etti. Filmin yönetmen koltuğunda Peter Hyams oturuyor. Yapımcıları Moshe Diamant, Sam Raimi ve Robert Tapert olan filmin senaryosunu Mark Verheiden ve Mike Richardson yazdı. Filmin müziklerini Mark Isham ve Robert Lamm hazırladı.

Zaman Polisi filmi kaç yılında çekildi?

Zaman Polisi filmi 1994 yılında çekildi. Orijinal adı Timecop olan film Largo Entertainment, Signature Pictures, Renaissance Pictures ve Dark Horse Entertainment tarafından çekildi. Amerikan bilimkurgu aksiyon filmi, Mike Richardson tarafından yaratılan, Mark Verheiden tarafından yazılmış ve Ron Randall tarafından çizilen bir hikâye olan Timecop'a dayanıyor.

Troy Truva filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri Troy Truva filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu karakterleri

Zaman Polisi filmi konusu ne?

Yıl 2004. Zamanda yolculuk artık sadece bir gerçek değil aynı zamanda geçmişi değiştirmek, geleceği şekillendirmek ve suçu önlemek için de bir fırsat. Walker, zamanı geri çevirerek daha zengin ve daha güçlü bir adam olarak Beyaz Saray'a girmek isteyen hırslı ve zalim politikacı Senatör McComb ile tanışır. Amansız bir takip sonucu 1994 yılında onu bulur. Senatör'ü ele geçirmek üzereyken kendi yarım kalmış geçmişi ve karısıyla karşılaşır. Walker zamanın büyüsüne kendini kaptırıp hem kendi geleceğine müdahale edip hem de şeytani adamı durdurabilecek midir? bu sorular filmde yanıt buluyor.

Zaman Polisi filmi hangi kanalda oynuyor?

Zaman Polisi filmi Beyaz TV kanalında oynuyor. Film 16 Haziran Cuma günü saat 22.15’te ve aynı günün gecesi saat 01.15’te Beyaz TV ekranlarında yayınlanacak. Timecop, Van Damme'ın başrol oyuncusu olarak en yüksek hasılat yapan filmidir. Film, hayranları tarafından kült bir klasik haline geldi ve genellikle eleştirmenler tarafından Van Damme'nin en iyi filmlerinden biri olarak kabul ediliyor. Film 98 dakika lidyabet giriş sürüyor.

Sherlock Holmes Gölge Oyunları kaç yılında çekildi nerede çekildi oyuncu kadrosu karakterleri Sherlock Holmes Gölge Oyunları kaç yılında çekildi nerede çekildi oyuncu kadrosu karakterleri

Zaman Polisi filmi oyuncuları isimleri

 • Jean-Claude Van Damme - Max Walker
 • Mia Sara - Melissa Walker
 • Ron Silver - Senatör Aaron McComb
 • Bruce McGill - Komutan Eugene Matuzak
 • Gloria Reuben - Sarah Fielding
 • Scott Bellis - Ricky
 • Jason Schombing - Lyle Atwood
 • Scott Lawrence - George Spota
 • Kenneth Welsh - Senatör Utley
 • Brad Loree - Reyes
 • Kevin McNulty - Jack Parker
 • Gabrielle Rose - Yargıç Marshall
 • Callum Keith Rennie - Yabancı
 • Steven Lambert - Lansing
 • Richard Faraci - Cole

İtalyan İşi filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu isimleri İtalyan İşi filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncu kadrosu isimleri