Zambaklar Açarken filmi televizyon ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Zambaklar Açarken filmi nerede çekildi, Zambaklar Açarken filmi kaç yılında çekildi, Zambaklar Açarken filmi oyuncuları isimleri nedir, Zambaklar Açarken filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Perran Albatros rolü ile Filiz Akın, Oğuz Albatros rolü ile Kartal Tibet, Mete Albatros rolü ile Aytaç Arman ve Mediha Albatros rolü ile Suzan Avcı paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Muzaffer Civan, Yadigar Ejder, Nuri Altınok, Vahit Volkan ve Renan Fosforoğlu rol alıyor. Filmde, yurtdışında üniversitede okuyan Mete, gönlünü modellik yapan Perran'a kaptırır. Çift kısa sürede nikah masasına oturur. Evlendiğini bir mektup ile babası Oğuz'a söyleyen Mete, babasından iş için İstanbul'a giden Perran ile ilgilenmesini ister. Gelinini karşılayan ve onu köşkünde ağırlayan Oğuz, habersiz bir şekilde evlendikleri için Perran'a sert davransa da zamanla genç kadın ile iyi anlaşır. Mete dönene kadar bol bol vakit geçiren Oğuz ile Perran arasında bu sırada yasak bir ilişki başlar. Zambaklar Açarken filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, ne zaman çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, konusu ne, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair merak edilen detaylar haberimizde vbet yer alıyor.

Cilveli Kız filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri hangi kanalda? Cilveli Kız filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Zambaklar Açarken filmi kaç yılında çekildi?

Zambaklar Açarken filmi 1973 yılında çekildi. Dram ve romantik türlerinde çekilen film 1 Aralık 1973 tarihinde gösterime girdi. 92 dakika süren filmin yönetmen koltuğunda, filmin aynı zamanda senaryosunu da yazan Nejat Saydam oturuyor. Film, Kerime Nadir’in aynı adlı eserinden sinemaya uyarlanmıştır. Yapımcısı Murat Köseoğlu olan filmin müziklerini ise Bora Ayanoğlu hazırlamıştır. Filmde, bir kadınla kayınpederi arasında yaşanan gizli aşk ilişkisi ekranlara geliyor.

Zambaklar Açarken filmi konusu ne?

Zambaklar Açarken filminde, Roma’da üniversite okuyan Mete, babası Oğuz’a bir mektup gönderir. Bir model olan kız arkadaşı Perran ile yıldırım nikâhıyla evlendiğini yazar. İş dolayısıyla İstanbul’a gelen Perran ile ilgilenmesini rica eder. Oğuz, gelinini köşkünde ağırlar. Oğlu kendinden habersiz evlendiği için ilk başlarda Perran’a sert davranır. Ancak zamanla çok yakın arkadaş olurlar. Mete, Roma’dan dönene kadar beraber vakit geçirirler. Ne var ki bu yakınlaşma ikisi arasında yasak bir aşkın başlamasına sebep olacaktır.

Dağlar Kızı Reyhan filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda? Dağlar Kızı Reyhan filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda?

Zambaklar Açarken filmi nerede çekildi?

Zambaklar Açarken filmi İstanbul’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’un farklı ilçelerinde, semtlerinde ve mekanlarında çekim setleri kuruldu. Filmde Boğaz Köprüsü’nün yapımının henüz bitmediği, çalışmaların devam ettiği de kameralara yansıyor. Filmin çekimleri İstanbul’da tamamlanmıştır. Acar Film tarafından çekilen, yayına hazırlanan ve seslendirmesi yapılan film, Fanatik Video tarafından DVD’ye aktarılmıştır. Filmde, evli bir piyes yazarıyla, Avrupa'da tahsil yaptığı sıra bir mankenle evlenen oğlunun öyküsü ekranlara taşınıyor.

Zambaklar Açarken filmi hangi kanalda oynuyor?

Zambaklar Açarken filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 13 Temmuz Perşembe günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 00.45’te 360 TV ekranlarında Yeşilçam tutkunları ile buluşuyor. Filmde Filiz Akın’ı Jeyan Mahfi Tözüm, Aytaç Arman’ı Esen Günay, Kartal Tibet’i Abdurrahman Palay ve Suzan Avcı’yı Nevin Akkaya seslendirmiştir. Yeşilçam’ın en dikkat çeken yapımları arasında sayılan Zambaklar Açarken filmi 1 saat 32 dakika vbet giriş sürüyor.

Sabah Yıldızı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda oynuyor? Sabah Yıldızı filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri konusu hangi kanalda oynuyor?

Zambaklar Açarken filmi oyuncuları isimleri

 • Filiz Akın (Perran Albatros)
 • Kartal Tibet (Oğuz Albatros)
 • Aytaç Arman (Mete Albatros)
 • Suzan Avcı (Mediha Albatros)
 • Muzaffer Civan (Şoför)
 • Yadigar Ejder (Bahçıvan)
 • Nuri Altınok (Sâbir)
 • Vahit Volkan (Arabacı)
 • Renan Fosforoğlu
 • Abdullah Şahin
 • Orhan Erkal
 • Ahmet Açan

Yumurcak filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Yumurcak filmi nerede çekildi kaç yılında çekildi ne zaman hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri