Yeşilçam’ın popüler filmlerinden olan Zehra filmi televizyon ekranlarında Yeşilçam tutkunları ile buluşuyor. Filmin yayın ve çekim detayları araştırılıyor. Zehra filmi nerede çekildi, Zehra filmi hangi köyde çekildi, Zehra filmi ne zaman çekildi, Zehra filmi konusu ne, Zehra filmi oyuncuları isimleri nedir, Zehra filmi hangi kanalda oynuyor? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerini Zehra rolü ile Hülya Koçyiğit, Murat rolü ile Ediz Hun, Erol rolü ile Yalçın Gülhan ve Nehire rolü ile Suzan Avcı paylaşıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Hulusi Kentmen, Atıf Kaptan, Nilgün Kasapbaşoğlu, Feridun Çölgeçen, Leman Akçatepe ve İsmail Hakkı Şen rol alıyor.

Zehra filminde, Zehra’nın kocası Murat için yaptığı fedakârlık ekranlara geliyor. Zengin bir ailenin kızı olan Zehra, şehirde büyümüş, eğlence hayatından hoşlanan biridir. Kızının arkadaş çevresinden memnun olmayan babası Mümtaz Bey, kızını bir süreliğine köye götürür. Zehra, bu duruma oldukça üzülür. Köyde tanıştığı müzisyen Murat ile gün geçtikçe köye alışmaya başlar. Bu tanışma zamanla aşka dönüşür ve kısa sürede evlilikle sonuçlanır. Bu birliktelik Murat’ın geçirdiği bir kaza sonucu kör olmasıyla bozulur. Murat, Zehra’yı bir süre sonra terk eder. Zehra ise Murat’tan ayrılmamak için büyük bir fedakârlık yapmak zorunda kalacaktır. Zehra filmi kaç yılında çekildi, Antalya’nın neresinde çekildi, nerede çevrildi, hangi şehirde hangi köyde çekildi, oyuncu kadrosu karakterleri kim, hangi kanalda oynuyor sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde betcool yer alıyor.

1967 Samanyolu filmi nerede çekildi hangi köşkte çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri 1967 Samanyolu filmi nerede çekildi hangi köşkte çekildi kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri

Zehra filmi ne zaman çekildi?

Zehra filmi 1972 yılında çekildi. Dram türünde çekilen filmin yönetmen koltuğunda Yücel Çakmaklı oturuyor. Filmin senaryosunu Bülent Oran ve Vural Pakel yazdı. Film 1 Aralık 1972 tarihinde gösterime girdi. Günümüzde farklı tarihlerde ve kanallarda izleyiciler ile buluşmaya devam ediyor. Necip Fazıl Kısakürek’in eserinden uyarlanan yapım Elif Film tarafından çekilmiştir. Film 85 dakika sürüyor.

Zehra filmi nerede çekildi?

Zehra filmi İstanbul ve Antalya’da çekildi. Filmin çekimleri için İstanbul’da ve Antalya’da çekim setleri kurularak filmin çekimleri tamamlandı. Yapımcıları Mahmut Kış, Atilla Gökbürü, Ali Emirosmanoğlu olan filmin müziklerini Yıldırım Gürses hazırladı. Kendisi de ayrıca filmde rol aldı.

Kalbimin Efendisi filmi nerede çekildi oyuncuları kim kaç yılında ne zaman çekildi? Kalbimin Efendisi filmi nerede çekildi oyuncuları kim kaç yılında ne zaman çekildi?

Zehra filmi konusu ne?

Zehra filminde, Zehra, zengin bir ailenin şımarık ve uçarı kızıdır. Bestekar Murat ile evlenir. Ancak Murat kör olur ve Zehra’nın mutluluğu için onu terk ederek köye yerleşir. Köyde Fatma nine ile yaşamaya başlar. Fatma nine Murat’ın her şeyiyle ilgilenir. Ama aslında Fatma nine diye biri yoktur. Zehra kocasını yalnız bırakmamak için böyle bir oyuna başvurmuştur. Fatma nine kılığında Murat’la yaşamaya devam eder.

Zehra filmi hangi kanalda oynuyor?

Zehra filmi 360 TV kanalında oynuyor. Film 8 Haziran Perşembe günü saat 17.30’da ve aynı günün gecesi saat 00.45’te 360 TV’de Yeşilçam hayranları ile buluşacak. Film 1 saat 25 dakika betcool giriş sürüyor.

Kadın Asla Unutmaz filmi nerede çekildi nerede çekilmiştir kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri Kadın Asla Unutmaz filmi nerede çekildi nerede çekilmiştir kaç yılında çekildi oyuncuları isimleri

Zehra filmi oyuncuları isimleri

 • Hülya Koçyiğit (Zehra Altuğ)
 • Ediz Hun (Murat Altuğ)
 • Yalçın Gülhan (Erol)
 • Suzan Avcı (Nehire)
 • Hulusi Kentmen (Mümtaz)
 • Atıf Kaptan (Hüseyin)
 • Nilgün Kasapbaşoğlu (Ayşe)
 • Feridun Çölgeçen (Konserde izleyici)
 • Leman Akçatepe (Kalfa)
 • İsmail Hakkı Şen (Atlı Kulüp Başkanı)
 • Ahmet Turgutlu (Kahya)
 • Yıldırım Gürses (Kendisi)
 • Eşref Vural (Ömer Ağa)
 • Fahriye Pınarcıoğlu (Konserde izleyici)
 • Nimet Tezel (Fatma Nine)
 • Hikmet Gül

Ölmüş Bir Kadının Mektupları filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu oyuncuları isimleri Ölmüş Bir Kadının Mektupları filmi nerede çekildi ne zaman çekildi konusu oyuncuları isimleri