Ziraat Bankası, Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla birlikte vatandaşlara 45.000 TL’lik ihtiyaç kredisi imkanı sundu. Gerekli şartları sağlayan herkes bu krediden yararlanabilecek.

ZİRAAT BANKASI KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisinden yararlanabilmek için gelir belgenizin banka şartlarına uygun ve gelir belgeniz en az 6 ayı kapsayacak şekilde olmalıdır. Bu şartları sağladığınızda aynı gün içerisinde 45.000 TL’lik kredinizi hesabınıza yatırılır. Başvuru için Ziraat Bankası şubelerine gidip gelir belgeniz ve kimlik belgenizi müşteri temsilcinize vermeniz gerekli. Müşteri temsilcisi başvurunuzu yaptıktan sonra 1 2 gün içerisinde size başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığına ilişkin bilgi verecektir.

İnternet bankacılığını kullanan müşteriler şubeye gitmeden de başvurularını yapabilirler. Kredi notu yüksek olan ve düzenli geliri bulunan müşteriler online olarak başvuruları tamamlayıp aynı gün kredilerini hesaplarına görebilirler. Kredi fırsatından yararlanan müşteriler 60 ay vadeyle ödemelerini yapabilirler.

ZiRAAT BANKASI EMEKLİYE KREDİ KAMPANYASI

Emekli vatandaşların Ziraat Bankası’ndan kredi alabilmeleri için maaşlarını Ziraat Bankası üzerinden almalılar. Maaşlarını Ziraat Bankası’na taşıyan emekliler başvurularını yapıp krediden yararlanabilirler. Emekliler kredi notu düşük olsalar da 60 ay vade ile kredi alabilecekler.

45.000 TL KREDİ VEREN BANKALAR

Müşteriler, Vakıfbank, Garanti BBVA, Halkbank, Denizbank ve İş Bankası bankalarından da uygun faizlerle kredi sahibi olabilirler. Bu bankaların şubelerinden ya da internet bankacılığından başvuru yapabilir, başvuruları onaylanırsa krediden yararlanabilirler. Krediden yararlanan vatandaşlar, ödemelerini 3 ay ertelemeli olarak yapabilirler.