Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün filmi televizyon ekranlarında ve dijital platformlarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün nerede çekildi, Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün hangi kanalda oynuyor, Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün konusu ne, Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün oyuncu kadrosu karakterleri kim, Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün ne zaman çekildi? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde John McClane rolünde Bruce Willis, "Jack" McClane Jr. rolünde Jai Courtney, Yuri Komarov rolünde Sebastian Koch, Irina Komarova rolünde Yulia Snigir, Alik rolünde Radivoje Bukvić ve Viktor Chagarin rolünde Sergei Kolesnikov yer alıyor. Filmin oyuncuları arasında ayrıca Mary Elizabeth Winstead, Cole Hauser, Aldis Hodge ve Amaury Nolasco rol alıyor.

Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün filminde, John McClane 20 seneden fazladır New York emniyet güçlerine bağlı olarak hizmet veren ve terörist grupları yok etmesiyle ünlü bir polistir. Bu yüzden de dünyanın dört bir köşesindeki teröristlerin can düşmanıdır. Rus mafya lideri hapisten kaçınca McClane rotasını Rusya'ya çevirir; Rus yeraltı dünyası ile olan tek bağlantısı ise Komorov adında bir Rus'tur. Fakat Amerikalıları pek de sevmeyen bu ülkede, gizli görev esnasında karşısında oğlu Jack'i görünce daha da şaşıracaktır. John, oğlunun sandığından daha yetenekli olduğunu ve Rus mafyasını köşeye kıstırmak üzere olduğunu fark eder. Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün filminin çekildiği yer, çekim yeri, nerede çekilmiştir, hangi ülkede çekildi, hangi kanalda oynuyor, ne zaman çekildi, konusu ne, oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde 1xbit yer alıyor.

Hızlı ve Öfkeli 8 nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu Hızlı ve Öfkeli 8 nerede çekildi hangi kanalda oynuyor kaç yılında çekildi oyuncu kadrosu

Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün ne zaman çekildi?

Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün 2013 yılında çekildi. 1 saat 36 dakika süren film 15 Şubat 2013 tarihinde sinemalarda gösterime girerek sinemaseverler ile beyazperdede buluştu. Filmde Baba-oğul McClane’ler, kaçak mafya liderine karşı sert ve delice bir savaşa girişiyor. John McClane, Zor Ölüm 5 ile bu sefer Rusya'da ölüm kalım savaşı veriyor. 1988'de başlayan Zor Ölüm (Die Hard) serisinin son halkası olan yapımın yönetmenliğini John Moore üstleniyor.

Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün nerede çekildi?

Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün filmi Budapeşte ve Belgrad’da çekildi. Filmin çekimleri için Macaristan'ın başkenti Budapeşte’de, Sırbistan'ın başkenti Belgrad’da ve Avrupa’nın bazı kentlerinde çekim setleri kurularak çekimler tamamlandı. Macera, gerilim ve aksiyon türlerinde çekilen filmin yönetmen koltuğunda John Moore oturuyor. Orijinal adı A Good Day to Die Hard filmin senaryosunu Skip Woods kaleme aldı.

Cehennem filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu oyuncu kadrosu Cehennem filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu oyuncu kadrosu

Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün konusu ne?

Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün filminde, McClane ömrünün en büyük mücadelesi ile karşı karşıya kalıyor. Bu sefer olay uluslararası boyutta bir mücadeleye girişiyor. Oğlu Jack hapishaneden kaçan acımasız Rus lideri tarafından kaçırılır, baba ve oğul McClane birbirlerini yaşatabilmek ve dünyanın güvenliğini korumak adına yeraltı güçlerine karşı beraber çalışmalıdır. John McClane yine kendini yanlış zamanda yanlış yerde buluyor.

Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün hangi kanalda oynuyor?

Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün filmi Kanal D kanalında oynuyor. Yapımcıları Alex Young ve Wyck Godfrey olan film 8 Ocak Pazartesi günü saat 22.45’te Kanal D ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. 92 milyon dolar bütçe ile çekilen yapım, tüm dünyada 304 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Ülkemizde de vizyona giren ve 23 hafta vizyonda kalan film, 226.525 kişi tarafından sinemalarda izlendi ve toplam 2.384.784 gişe hasılatı 1xbit giriş elde etti.

Kaçak filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne oyuncu kadrosu Kaçak filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor konusu ne oyuncu kadrosu

Zor Ölüm Ölmek İçin Güzel Bir Gün oyuncu kadrosu karakterleri

 • Bruce Willis - John McClane
 • Jai Courtney - John "Jack" McClane Jr.
 • Sebastian Koch - Yuri Komarov
 • Yulia Snigir - Irina Komarova
 • Radivoje Bukvić - Alik
 • Sergei Kolesnikov - Viktor Chagarin
 • Mary Elizabeth Winstead - Lucy McClane
 • Cole Hauser - Mike Collins
 • Aldis Hodge - Lieutenant Foxy
 • Amaury Nolasco - Detective Murphy
 • Megalyn Echikunwoke - Pretty Reporter
 • Pasha D. Lychnikoff - Russian Cab Driver
 • Roman Luknár - Anton
 • Ganxsta Zolee - MRAP Driver

Joker filmi hangi kanalda oynuyor nerede çekildi ne zaman çekildi konusu ne oyuncu kadrosu Joker filmi hangi kanalda oynuyor nerede çekildi ne zaman çekildi konusu ne oyuncu kadrosu