Zoraki Misafir filmi televizyon ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. Filmin çekim ve yayın ayrıntıları merak ediliyor. Zoraki Misafir filmi nerede çekildi, Zoraki Misafir filmi ne zaman çekildi, Zoraki Misafir filmi hangi kanalda oynuyor, Zoraki Misafir filmi oyuncuları isimleri nedir? sorularının yanıtları ortaya çıktı. Filmin başrollerinde Harun Doğu rolü ile Mustafa Üstündağ, Melda rolü ile Sera Tokdemir, Osman Koral rolü ile Uğur Yücel, Peyami rolünde Murat Akkoyunlu ve Elif rolü ile Zehra Yılmaz yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Ayşe Kökçü, Gökçe Özyol, Gürgen Öz ve Bengi İdil Uras rol alıyor. Filmde, Harun, sayısız televizyon programının yapımcılığını üstlenen bir yapımcıdır. Ancak onun yaptığı işler zamanla popülerliğini kaybetmiştir. Yeniden zirveye çıkmak isteyen Harun, bu amaçla yurt dışından uygun fiyata bir format satın alır. Yeni programı için aranan tek şey salak birini bulmaktır ve asistanı Yeşim tesadüfen aradıkları kişiyi bulur. Saf ne naif bir genç olan Peyami tam da halkın seveceği biridir. Bu sırada Harun, iş insanı olan Osman Koral'dan beklenmedik bir teklif alır. Osman Koral'ın şirkete ortak olmayı istemesiyle Harun ihtiyacı olan maddi desteği bulmuş olur. Anlaşmayı sağlamak için bir akşam yemeği organize eden Harun, Peyami'nin de bir yanlış anlaşılma sonucu yemeğe katılmasıyla kendisini beklenmedik durumların içinde bulur. Zoraki Misafir filminin çekildiği yer, çekim yeri, hangi şehirde çekildi, kaç yılında çekildi, hangi kanalda oynuyor, oyuncu kadrosu karakterleri kim, konusu ne sorularının yanıtları ve filme dair detaylar haberimizde betdede yer alıyor.

Mustafa Üstündağ aslen nereli eşi sevgilisi kim hayatı oynadığı dizileri ve filmleri Mustafa Üstündağ aslen nereli eşi sevgilisi kim hayatı oynadığı dizileri ve filmleri

Zoraki Misafir filmi ne zaman çekildi?

Zoraki Misafir filmi 2021 yılında çekildi. Komedi türünde çekilen yapım 29 Ekim 2021 tarihinde vizyona girdi. 5 hafta vizyonda kalan film 16.307 kişi tarafından beyazperdede izlendi ve 342.788 TL gişe hasılatı elde etti. Zoraki Misafir, artık eskisi kadar popüler olan işlere imza atmayan bir medya patronunun son bir program deneyimiyle birlikte yaşananları konu ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen oturuyor. Filmin senaryosunu ise Giray Altınok yazdı. Eğlenceli yapım farklı tarihlerde ve kanallarda sinemaseverler ile buluşmaya devam ediyor.

Zoraki Misafir filmi nerede çekildi?

Zoraki Misafir filmi İstanbul, Kocaeli ve Bursa’da çekildi. Filmin çekimlerinin bir bölümü İstanbul’un Riva bölgesinde yapılırken, ayrıca Bursa’da ve Kocaeli’nin Darıca ilçesinde de filmin çekimleri için çekim setleri kuruldu. Filmin çekimlerinin tamamlanmasının ardından izleyicilerle buluştu. Yapımcısı Müşvik Guluzade olan filmin müziklerini Ender Akay ve Levent Gümüş hazırladı.

Çetin Ceviz filmi nerede çekildi hangi köyde çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor? Çetin Ceviz filmi nerede çekildi hangi köyde çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor?

Zoraki Misafir filmi konusu ne?

Zoraki Misafir filminde, Harun ülkenin önde gelen medya patronlarındandır. Sayısız projeye imza atmış ve uzun süre sektörde hüküm sürmüştür. Ancak programlarının izlenme oranlarının düşmesiyle uygun bir fiyata yurt dışından son bir format satın alır. Amacı tekrar zirveye oynamaktır. İhtiyacı olan kişiyi ona asistanı tesadüfen bulur. Programda yer alacak Peyami'nin Harun'un maddi destek almak amacıyla planladığı bir akşam yemeğine katılması, Harun'un planlarını karıştıracaktır.

Zoraki Misafir filmi hangi kanalda oynuyor?

Zoraki Misafir filmi ATV kanalında oynuyor. Film 1 Temmuz Cumartesi günü saat 22.00’de ATV ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor. MGX Film tarafından çekilen yapım CGV Mars Dağıtım tarafından dağıtılmıştır. Eğlenceli yapım 125 dakika betdede giriş sürüyor.

Bizum Hoca 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor? Bizum Hoca 2 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi oyuncuları isimleri hangi kanalda oynuyor?

Zoraki Misafir filmi oyuncuları isimleri

 • Mustafa Üstündağ - Harun Doğu
 • Uğur Yücel - Osman Koral
 • Murat Akkoyunlu - Peyami
 • Sera Tokdemir - Melda
 • Zehra Yılmaz - Elif
 • Ayşe Kökçü - Necla
 • Gökçe Özyol - Mete
 • Gürgen Öz - Noyan
 • Bengi İdil Uras - Yeşim
 • Mert Türkoğlu - Yavuz
 • Anıl Kumar - Taksi
 • Dilay Korkmaz - Zuhal

Arif v 216 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri Arif v 216 filmi nerede çekildi ne zaman çekildi hangi kanalda oynuyor oyuncuları isimleri