2019 hazırlıklarını bitiren Bayraklı Belediye Tiyatrosu, tiyatroseverlere unutulmaz anlar yaşatmak için çalışmalarını tamamladı. Bayraklı Belediye Tiyatrosu 2019’un ilk haftalarında 5 tiyatro eserini seyirciyle buluşturacak.

İlk oynadıkları oyundan bugüne, her geçen yıl ara vermeden sürdürdükleri çalışmaları seyirciyle buluşturan ve 2019’da da iddialı olan Bayraklı Belediye Tiyatrosu ekibi, Bayraklı ve çevre ilçelerden gelen tiyatroseverleri tiyatro sahnesinde ağırlıyor.

TİYATRO EKİBİ 2016’DA KURULDU

2016’da, Bayraklı’da oturan, tiyatroya meraklı, rol kabiliyeti olan, özgüveni yüksek kişiler arasından seçilerek çalışmalarına başlayan tiyatro ekibi, sürekli güncellenen oyuncular ve oyunları ile 2019 tiyatro döneminde iddialı olduklarını söylüyor.

2019’DA 5 OYUN OYNAYACAKLAR

2019’da 3 müzikal, 2 sahne oyunu olmak üzere 5 tiyatro oyunu ile seyirciyle buluşacak ekibin Yönetmen ve Eğitmeni Kerem Yalçın, Yönetmen Yardımcısı ise Aslı Yalçın. “Kadınlık Bizde Kalsın”, “Savaşa Karşı Kabare”, “Ay Işığında Şamata”, “Revizor” ve “Kuvayi Milliye Destanı” adlı oyunlarla seyirci karşısına çıkacak ekip her Cumartesi saat 20.00’de Osmangazi Hizmet Binası’nda oyunlarını ücretsiz sergileyecek.

KARABAĞ: SANATIN VE SANATÇININ YANINDAYIZ

2019’da Kültür-Sanat faaliyetlerine hız kesmeden devam edeceklerini ve sanatın-sanatçının yanında olacaklarını söyleyen Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ; “Zor süreçlerden geçtiğimiz bu günlerde, insanların eğlenmeye, gülmeye ihtiyacı var. Ekibimiz büyük emeklerle tiyatro oyunlarını sahneliyorlar. Seyirciler ekibimizin oyunlarını çok seviyor.” dedi.