Son dakika İzmir haberleri… Despina Vandi İzmir konseri 2024 TEV İzmir Şubesi tarafından yapılacak. Gelenekselleşen yaz konserlerine bir yenisini daha ekleyen Türk Eğitim Vakfı (TEV) İzmir Şubesi, ünlü şarkıcı Despina Vandi’nin sahne alacağı büyük eğitime destek konseri için geri sayıma başladı. Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda 17 Temmuz’da gerçekleşecek konserin açılışını ise TEV Gönüllüleri Eğitime Destek Korosu yapacağı gecenin sunuculuğunu ise Berna Laçin üstlenecek.

Despina Vandi İzmir konseri 2024

Despina Vandi İzmir konseri 2024 tanıtımı, Türk Eğitim Vakfı İzmir Şubesi’nin Park Inn by Radisson İzmir’de düzenlediği yerel basın toplantısında yapıldı. TEV İzmir Şubesi bu yıl komşu kıyılardan bir sanatçıyı, Yunanistan ve dünya çapında birçok hit şarkıya imza atan Despina Vandi ile el ele veriyor. Hem sesi hem de sahne performansıyla dikkat çeken Vandi’nin sahne alacağı konserden elde edilecek gelir, gençlerin eğitimine destek amacıyla kullanılacak.

Despina Vandi İzmir konseri ne zaman nerede?

Despina Vandi İzmir konseri 17 Temmuz 2024 Perşembe akşamı saat 20.30’da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda yapılacak. Konserin sunuculuğunu Berna Laçin üstlenirken TEV Gönüllüleri Eğitime Destek Korosu da sahne alacak. TEV İzmir Şubesi Başkanı Gülnur Soybayraktar, gelenekselleşen destek konserinin sanat ve eğitimi bir araya getirdiğinin altını çizerken, “Bu yıl ünlü sanatçı Despina Vandi’yi ağırlamanın heyecanını yaşıyoruz. Sanatı ülke sınırlarını aşan kıymetli Yunan sanatçı Despina Vandi, en sevilen özgün parçalarını seslendirerek özel bir geceye imza atacak.” dedi.

Despina Vandi İzmir konseri biletleri

TEV İzmir Şubesi’nin bu yıl sekizincisini düzenlediği ve artık gelenekselleşen konser, Çeşme Belediyesi, Boyalık Beach Otel, Ilıca Otel, Kestelinn, Park Inn Otel ve Ertürk Lines’ın destekleriyle düzenleniyor. İzmir’in önde gelen firmaları ve iş insanları da konsere bağışlarıyla katkı sağlayarak gençlerin eğitim yolculuklarına umut oluyor. Aydınlık geleceğimizin mimarı olan gençlerin eğitim yolculuklarına ışık tutmak amacıyla düzenlenen konserin tüm geliri, Türk Eğitim Vakfı’nın ülke çapındaki çalışmalarına aktarılacak. Gençlerimizin geleceğine umut olmak ve eğitimlerini tamamlamalarına destek vermek amacıyla düzenlenen konserin biletleri Bubilet’te ve Biletix’te.

İZDENİZ engelliler için her hafta Mordoğan Foça seferleri düzenliyor İZDENİZ engelliler için her hafta Mordoğan Foça seferleri düzenliyor