TV8’de hafta içi her gün yayınlanan Doya Doya Moda programının yarışmacıları arasında yer alan Betül Böçkün’ün özel hayatı ve biyografi bilgileri ile fiziksel özellikleri merak ediliyor. Doya Doya Moda Betül kimdir, aslen nereli, kaç yaşında? Doya Doya Moda Betül Böçkün kaç kilo, boyu kaç, sevgilisi kim? Sorularına yanıt arayan izleyiciler, gerilimi ve eğlencesi yüksek bu moda yarışmasında yer alan Betül Böçkün’ü daha yakından tanımaya çalışıyor. Büyük beden 7 kadın yarışmacının yer aldığı Doya Doya Moda programının en dikkat çeken isimleri arasında yer alan Betül Böçkün’ün yaşamına dair detaylar haberimizde cevap buluyor.

DOYA DOYA MODA BETÜL KİMDİR?

Doya Doya Moda programı yarışmacısı Betül Böçkün 1996 doğumlu. Anne ve babası ayrı olan Betül Böçkün, annesi ile görüşmüyor ve annesini daha önce sadece birkaç kez görmüş. Betül Böçkün’ü ve kardeşini halaları büyütmüş. Daha önce evlenip boşanan Betül Böçkün, çocuğunun 3 yaşındayken vefat ettiğini söylemişti.

Doya Doya Moda Betül kaç yaşında nereli kim Doya Doya Moda Betül Böçkün kaç kilo boyu kaç sevgilisi kimdir?

DOYA DOYA MODA BETÜL NERELİ?

Doya Doya Moda yarışmacısı Betül Böçkün aslen Bingöllü. Yaşamını İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde sürdüren Betül Böçkün, modaya çocukluğundan bu yana ilgi duyduğunu, Doya Doya Moda yarışmasındaki amacının, büyük bedenlerin de şık ve tarz olduğunu göstermek ve buna yönelik butik ve tarz kıyafetler tasarlamak olduğunu söyledi.

su baher boyu kaç, oynadığı diziler, kilosu, sevgilisi kim

DOYA DOYA MODA BETÜL KAÇ YAŞINDA?

Doya Doya Moda’da yarışan Betül Böçkün 24 yaşında. Betül Böçkün’ün bir de erkek kardeşi var. Erkek kardeşi ile birlikte çekildiği fotoğrafları da sosyal medya hesabından paylaşıyor.

Doya Doya Moda Betül kaç yaşında nereli kim Doya Doya Moda Betül Böçkün kaç kilo boyu kaç sevgilisi kimdir?

DOYA DOYA MODA BETÜL BÖÇKÜN KAÇ KİLO BOYU KAÇ?

Doya Doya Moda’da yer alan Betül Böçkün 90 kilo ve boyu 174 cm’dir. Betül Böçkün 42-44 beden giyiniyor.

özde karacan kilolu hali, boyu kaç

DOYA DOYA MODA BETÜL’ÜN SEVGİLİSİ KİM?

Doya Doya Moda’da samimi hareketleri ile dikkat çeken Betül Böçkün’ün sevgilisi Murat. Sevgilisi Murat’tan sürekli söz eden Betül Böçkün, sevgilisinin 32 yaşında olduğunu söylemişti.

Doya Doya Moda Betül kaç yaşında nereli kim Doya Doya Moda Betül Böçkün kaç kilo boyu kaç sevgilisi kimdir?