Doya Doya Moda Özde Karacan kimdir, kaç yaşında, Doya Doya Moda Özde kaç kilo, nereli, boyu kaç?

Doya Doya Moda yarışmacısı Özde Karacan’ın hayatı, kim ve aslen nereli olduğu, memleketi, yaşı, kilosu, boyu ve burcu hakkında merak edilenler yanıt buldu.

TV - Magazin 14.09.2020, 13:57
Doya Doya Moda Özde Karacan kimdir, kaç yaşında, Doya Doya Moda Özde kaç kilo, nereli, boyu kaç?

Doya Doya Moda yarışmacısı Özde Karacan’ın biyografisi araştırılmaya devam ediyor. Özde Karacan’ın hayatı, kim ve aslen nereli olduğu, memleketi, yaşı, kilosu, boyu ve burcu hakkında detayları öğrenmek isteyen izleyiciler, Doya Doya Moda Özde Karacan kimdir? Doya Doya Moda Özde kaç yaşında? Doya Doya Moda Özde nereli? Doya Doya Moda Özde kaç kilo? Doya Doya Moda Özde boyu kaç? Sorularının cevabını arıyor. 7 büyük beden kadın yarışmacının yer aldığı yarışma ikinci sezonu ile kaldığı yerden devam ediyor. Her hafta bir ismin altın kolyenin sahibi olduğu yarışmada bir isim de yarışmaya veda ediyor. Yarışmanın dikkat çeken isimlerinden olan Özde Karacan’ın biyografi bilgileri haberimizde yer buluyor.

DOYA DOYA MODA ÖZDE KARACAN KİMDİR?

Doya Doya Moda yarışmacısı Özde Karacan 1992 doğumludur. Yarışmaya Mersin şehrinden katılan Özde Karacan takı ve aksesuar işleri ile uğraşıyor. Mersin’de dükkanı olan Özde Karacan, bir önceki sezonda da yarışmaya katılmış ve kısa süre yarışmasına rağmen programın en çok konuşulan isimlerinden biri olmuştu.

Özde Karacan

DOYA DOYA MODA ÖZDE KARACAN KAÇ YAŞINDA?

1992 doğumlu Doya Doya Moda yarışmacısı Özde Karacan 28 yaşındadır. Giyim tarzı ile jüri üyelerinin dikkatini çeken Özde Karacan, diğer yarışmacılara modayı öğreteceğini söyleyerek iddiasını ortaya koymuştu.

Özde Karacan

DOYA DOYA MODA ÖZDE NERELİ?

Doya Doya Moda yarışmacısı Özde Karacan aslen Mersinlidir. Yarışmaya Mersin’den katılan Özde, yaşamını Mersin’de sürdürüyor.

Özde Karacan

DOYA DOYA MODA ÖZDE KAÇ KİLO?

Doya Doya Moda yarışmacısı Özde Karacan 82 kilodur. 42 beden olan Özde Karacan, TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda programında yarışını sürdürüyor.

Özde Karacan

DOYA DOYA MODA ÖZDE BOYU KAÇ?

Doya Doya Moda yarışmacısı Özde Karacan 1.75 cm boyundadır.

Özde Karacan

Yorumlar (0)
11°
açık
Namaz Vakti 25 Kasım 2020
İmsak 06:30
Güneş 07:56
Öğle 13:03
İkindi 15:38
Akşam 18:01
Yatsı 19:21