SON DAKİKA

Güncel

Ahmet Davutoğlu, İzmir'deki iftar programında yeni partiyi açıklayabilir

Yeni parti kuracağı iddia edilen Ahmet Davutoğlu, 29 Mayıs'ta İzmir'de iftar programına katılacak. Davutoğlu'nun, burada yeni partiyi açıklayabileceği iddia ediliyor.

22 Mayıs 2019 12:49
Ahmet Davutoğlu, İzmir'deki iftar programında yeni partiyi açıklayabilir

Son dakika İzmir... Bir süredir parti kuracağı iddia edilen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, İzmir'de iftar programı düzenliyor. 29 Mayıs'ta düzenlenecek iftar yemeğinin yeri ve saati henüz belli değilken kulislerde Ahmet Davutoğlu'nun parti kurmak için görüşme yapacağı ifade ediliyor.

Daha önce Sözcü gazetesinde çıkan habere göre; 13-14 Mayıs tarihlerinde başlayan iftar programlarında, yemeğe katılanların bir bölümü Davutoğlu'yla birlikte hareket eden isimlerden oluşuyor. 

Ahmet Davutoğlu

Yeni partinin Temmuz ayından önce kamuoyuna ilan edileceği belirtiliyor. 

AHMET DAVUTOĞLU ANKARA İFTAR YEMEĞİ 

Ahmet Davutoğlu, dün Ankara'da düzenlenen iftar programında da açıklamalarda bulundu. Ülkede karamsarlık olduğunu belirten Davutoğlu, "İktidar kaybedilir tekrar kazanılır. Ümidi kaybedenin yarını olamaz." şeklinde konuştu. 

Ahmet Davutoğlu

Öte yandan Davutoğlu, geleceklerinin teminatının, son dönemde içine kapanılan mahallelerden çıkmak olduğununu belirtti.

  • YAZAR: ONUR ÖZCAN

    1990 doğumlu Onur Özcan, Kayseri Erciyes Üniversitesi'nde gazetecilik eğitimi aldı ve çeşitli medya şirketlerinde çalıştı. Ekonomiden spora, magazinden siyasete, haber değeri olan tüm gelişmeleri yakından takip eden Onur Özcan Sondakikaizmir.com Genel Yayın Yönetmeni’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım