SON DAKİKA

İzmir

Haluk Levent, İzmir Kordon'da gönülleri fethetti

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, kanser hastası genç için Kordon'da gitar çalarak şarkı söyledi.

4 Temmuz 2019 21:33
Haluk Levent, İzmir Kordon'da gönülleri fethetti

İzmir'de Ateş Ayaz isimli 2,5 yaşındaki çocuk, omuriliğindeki problem nedeniyle zor günler geçirmişti. Ünlü sanatçı Haluk Levent'in de dahil olduğu kampanya ile Ateş, ameliyat edilmişti. Ateş'in ameliyatı iyi geçerken sosyal medyadan binlerce kişi Haluk Levent'e teşekkür etmişti. 

ÖNCE GAZİEMİR'E GİTTİ 

Haluk Levent, bugün Ege turuna başlarken ilk olarak Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda'yı ziyaret etti. Gaziemir Belediyesi'ne giden Haluk Levent, Ayaz bebeğin kampanyasını başta Halil Arda'nın başlattığını söyleyerek kendisine ve eşine teşekkürlerini sundu. Haluk Levent, Gaziemir'den çıktıktan sonra yaptığı hareketle yeniden gönülleri fethetti. 

KANSER HASTASI GENCE GİTAR ÇALIP ŞARKI SÖYLEDİ 

Gençlerin en sevdiği sanatçılardan biri olan Haluk Levent, 2 gün önce kendisine sosyal medyadan "Ege turuna geliyormuşsun abim, duy beni bir çay içelim. Seni çok seviyorum." yazan genci unutmadı. Kanser hastası gençle kordonda buluşan Haluk Levent, ona gitar çalarak şarkı söyledi. Bu anları sosyal medya hesabından paylaşan Haluk Levent, şu ifadeleri kullandı: 

"Ülkemin güzel çocukları! 

Haluk abiniz kırar mı sizi hiç? 

Hem çay içeriz hem şarkı söyleriz." 

SELÇUK'TA BAŞKAN SENGEL'LE GÖRÜŞTÜ 

Haluk Levent'in bu paylaşımı, 700'den fazla retweet ve 23 binden fazla beğeni aldı. Ünlü sanatçı, Kordon'dan sonra Selçuk'a doğru hareket etti. Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel'i ziyaret eden Haluk Levent, kendisine Öykü Arin için başlatılan kampanya nedeniyle teşekkürlerini sundu. Öte yandan Haluk Levent, Başkan Sengel ile uyuşturucuya karşı mücadele için görüşmelerde bulundu.

  • YAZAR: HANDE KAYA

    1990 doğumlu Hande Kaya, Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu. 2010 yılından bu yana yazılı ve dijital medya sektöründe çalışan Hande Kaya, Sondakikaizmir.com’da editör olarak gazeteciliği sürdürüyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım