SON DAKİKA

İzmir

Mabel Matiz Konseri 2019 İzmir Fuarı’nda 15 Eylül’de

Mabel Matiz, 15 Eylül Pazar günü, saat 20.45’de Kültürpark 3 No’lu Hol Önü’nde en sevilen şarkılarını hayranları için seslendirecek.

12 Eylül 2019 15:14
Mabel Matiz Konseri 2019 İzmir Fuarı’nda 15 Eylül’de

İzmir Enternasyonal Fuarı Rock Sahnesi’nin 15 Eylül’deki konuğu Mabel Matiz olacak. 20.45’de sahne alacak sanatçı, İzmirli hayranları ile buluşacak.

İZMİR FUARI AÇIKHAVA KONSERLERİ

MABEL MATİZ İZMİR KONSERİ KÜLTÜRPARK’DA

Şarkıcı ve şarkı yazarı Mabel Matiz konser etkinliği için İzmir’e geliyor. Fuar açıkhava konserleri kapsamında sahne alacak sanatçı, İzmir Fuarı programına göre 15 Eylül 2019 Pazar günü, saat 20.45’de, İzmir Enternasyonal Fuarı Rock & More Sahnesi’nin son konser etkinliğine katılacak. Ünlü rock müzik sanatçılarını ağırlayan Rock Sahnesi, Konak Kültürpark’da bulunan 3 No’lu Hol Önü’nde kuruluyor. Rock Sahnesi’nde bu yıl Ufuk Beydemir ve Kalben gibi popüler sanatçılar da sahne alıyor.

İZMİR FUARI SON GÜN TAKVİMİ

Mabel Matiz Konseri 2019

MABEL MATİZ ROCK SAHNESİ’NDE ÇIKACAK

Adını bir roman kahramanının takma adından alan Mabel, Matiz soyadını ise Yunanca olan argo bir kelimeden alıyor. Müzik kariyerine çıkardığı yeni albümlerle devam eden sanatçı, Türkiye’de aldığı önemli müzik ödülleri ile de adından sıkça söz ettirmeyi başardı. İzmir Fuarı’nın önemli konukları arasında yer alacak Mabel Matiz, 15 Eylül 20.45’de Kültürpark’da sahneye çıkarak en sevilen şarkılarını İzmirliler için seslendirecek. Rock & More Sahnesi’nin son konserine katılacak sanatçı, İzmirli hayranlarına Pazar akşamı müzik ziyafeti yaşatacak.

Mabel Matiz Konseri 2019

MABEL MATİZ KONSERİ NEREDE, SAAT KAÇTA?

  • Konser/Etkinlik Adı: İzmir Fuarı Rock & More Sahnesi / Mabel Matiz Konseri
  • Konser/Etkinlik Tarihi ve Saati: 15 Eylül 2019 Pazar / 20.45
  • Konser/Etkinlik Yeri: Kültürpark 3 No’lu Hol Önü Rock Sahnesi / Konak

İZMİR FUARI GİRİŞ ÜCRETİ

Mabel Matiz Konseri 2019

MABEL MATİZ KİMDİR?

1985 Mersin doğumlu şarkıcı ve şarkı yazarı Mabel Matiz’in çocukluğu ve ilk gençliği Erdemli’de geçmiştir. Diş Hekimliği mezunu olan Mabel Matiz, ilk müzik çalışmalarına üniversitede başlamış ve kendi şarkılarını hazırlayarak kayıtlar almıştır. Sanatçı Mabel Matiz’in ilk albümü ise kendi adıyla 2011 yılında yayınlandı. Türkiye’nin önemli festivallerine katılan ve çeşitli illerde konserler vermeye başlayan Mabel Matiz’in hayran kitlesi günden güne çoğaldı ve aldığı müzik ödülleri ile de kariyerinde önemli basamaklara yükseldi. Sahne performansları ve özgün eserleri ile müzikal çalışmalarını sürdüren sanatçı, yeni albümler ve klipler için de hazırlıklarını sürdürüyor.

İlgili Haberler

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım