SON DAKİKA

Magazin

Masterchef Suna Aydın’ın mekanı, restoranı nerede? Yaşı ve burcu ne?

Masterchef Suna Aydın’ın mekanı, restoran ve lokantası ile yaşı ve burcuna dair ayrıntılar ortaya çıktı.

3 Aralık 2019 18:02
Masterchef Suna Aydın’ın mekanı, restoranı nerede? Yaşı ve burcu ne?

Masterchef Türkiye’nin en dikkat çekici yarışmacıları arasında olan ve TV8’de yayınlanan yarışmadan elenerek takipçilerini şaşırtan Suna Aydın’ın şimdilerde ne iş yaptığı merak ediliyor. Yarışmanın renkli ismi Suna Aydın’ın elendikten sonra ne yaptığını öğrenmek isteyenler bu konuyu araştırmaya devam ediyor. Masterchef Suna Aydın’ın mekanı nerede? Restoranı ve lokantası nerede? Suna Aydın’ın yaşı kaç? Burcu ne? soruları yanıt buldu. Masterchef Türkiye’den geçtiğimiz haftalarda elenen Suna Aydın ile ilgili merak edilenler haberimizde yanıt buluyor.

MASTERCHEF SUNA AYDIN’IN MEKANI NEREDE? MEKANIN ADI NEDİR?

Masterchef Suna Aydın’ın mekanı İstanbul’dadır. Yarışma devam ederken Sual Restaurant adını verdiği mekanı açan Suna Aydın, yarışmadan elendikten sonra vaktinin çoğunu kendi mekanında geçiriyor.

MASTERCHEF SUNA AYDIN KİMDİR? EŞİ / KOCASI KİM? NASIL ELENDİ?

MASTERCHEF SUNA AYDIN’IN RESTORANI NEREDE?

Masterchef Suna Aydın’ın restoranı İstanbul’un Sarıyer ilçesinde bulunuyor. Sual Restoranda Anadolu lezzetleri ve kahvaltı seçenekleri var. Reşitpaşa Mahallesi, Doğanevler Caddesi, No: 59 / 1 Sarıyer adresinde bulunan Masterchef Suna Aydın’ın restoranı sabah 9’dan akşam 22’ye kadar açık kalıyor.

MASTERCHEF GÜZİDE MERTCAN KİMDİR? NERELİ? KAÇ YAŞINDA? 

MASTERCHEF SUNA AYDIN’IN YAŞI KAÇ? BURCU NE?

Masterchef Suna Aydın’ın yaşı 33’tür. Suna Aydın’ın burcu terazidir.

İlgili Haberler

  • YAZAR: BÜLENT AYDIN

    1987 İzmir doğumlu Bülent Aydın, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Çeşitli gazetelerde muhabir ve editör olarak görev yapan Bülent Aydın, daha sonra internet haber sitelerinde çalışmalarını sürdürdü. Bülent Aydın, Sondakikaizmir.com’un editör kadrosunda görev alıyor.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım