SON DAKİKA

İzmir

Mehmet Erdem İzmir Konseri 13 Eylül’de

Mehmet Erdem konser etkinliği, İzmir Fuarı Mogambo Geceleri’nde 13 Eylül Cuma, saat 23.00’de başlayacak.

12 Eylül 2019 16:00
Mehmet Erdem İzmir Konseri 13 Eylül’de

İzmir Enternasyonal Fuarı Mogambo Geceleri’nin 13 Eylül’de konuğu Mehmet Erdem olacak. Mehmet Erdem konseri 23.00’de Kültürpark Mogambo’da başlayacak.

İZMİR FUARI KONSERLERİ

KONSER KÜLTÜRPARK MOGAMBO’DA

İzmir Fuarı konserlerinde Mehmet Erdem sahne alacak. Mogambo Geceleri’ne katılacak sanatçı, İzmirli hayranları ile 13 Eylül’de saat 23.00’de buluşacak. Şarkıcı, bestekâr ve söz yazarı Mehmet Erdem, caz tınıları ile bilinen Kültürpark Mogambo’da unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatmak için İzmir’e geliyor.

Mehmet Erdem Konseri 2019

MEHMET ERDEM KONSERİ FİYATI

Mehmet Erdem konseri’nin etkinlik ücreti 30 TL ve 18 yaşından küçükler konser etkinliğine katılamıyor. Oturma düzeninin olmadığı Mogambo Geceleri’nde sahne alacak olan sanatçı Mehmet Erdem, klarnet, ud, mandolin ve gitar gibi pek çok müzik aletini kullanabiliyor. En sevilen şarkılarını İzmirliler için seslendirecek sanatçı, 13 Eylül 2019 Cuma günü, saat 23.00’de sahne alacak.

Mehmet Erdem Konseri 2019

MEHMET ERDEM KONSERİ NEREDE, SAAT KAÇTA?

  • Konser/Etkinlik Adı: İzmir Fuarı Mogambo Geceleri / Mehmet Erdem Konseri
  • Konser/Etkinlik Tarihi ve Saati: 13 Eylül 2019 Cuma / 23.00
  • Konser/Etkinlik Yeri: Kültürpark Mogambo / Konak

İZMİR FUARI GİRİŞ ÜCRETİ

Mehmet Erdem Konseri 2019

MEHMET ERDEM KİMDİR?

1978 Manisa doğumlu Mehmet Erdem, aslen Malatyalı. İzmir Fen Lisesi’ni bitiren sanatçı, Üniversite eğitimiyle birlikte müziğe olan ilgisini de arttırdı. Pek çok müzik aletini kullanabilen Mehmet Erdem, önemli müzik ödüllerinin de yıllar içinde sahibi oldu. Birçok sinema filminin ve dizinin müziklerine imza atan sanatçı, ilk albümünü 2012 yılında yayınladı. En İyi Film Müziği, En İyi Çıkış Yapan Sanatçı, En İyi Pop Müzik Sanatçısı gibi ödüller kazanan Mehmet Erdem, ünlü sanatçılarla yaptığı düetlerle de önemli bir hayran kitlesine erişti.

İlgili Haberler

  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım