SON DAKİKA

Güncel

Yeni Türkü 2019 İzmir Konseri 11 Eylül’de Kültürpark’ta

İzmir Fuarı Çim Konserleri 2019 programında sahneye çıkacak olan Yeni Türkü grubu, 11 Eylül Çarşamba günü, saat 21.30’da sahne alacak.

8 Eylül 2019 16:49
Yeni Türkü 2019 İzmir Konseri 11 Eylül’de Kültürpark’ta

Yeni Türkü konser etkinliği İzmir Fuarı programı kapsamında Kültürpark’ta yapılacak. İzmir Fuarı Çim Konserleri etkinliğinde sahne alacak olan Yeni Türkü müzik grubu, 11 Eylül 2019 Çarşamba günü, saat 21.30’da Konak Kültürpark’da unutulmaz bir müzik ziyafetine imza atacak.

YENİ TÜRKÜ İZMİR KONSERİ

Dillere pelesenk olan ölümsüz şarkılara imza atan Yeni Türkü grubu, Türk müzik tarihine damga vuran gruplardan biri olarak popülerliğini koruyor. 1977 yılında sanatçı Derya Köroğlu, Zerrin Yaşar ve Selim Atakan’ın Ankara’da kurduğu Yeni Türkü, o yıllardan bu günlere konser etkinliklerini sürdürüyor. İzmir Fuarı kapsamında düzenlenen Çim Konserleri 2019 etkinliğine katılacak olan Yeni Türkü, 11 Eylül gecesi 21.30’da Kültürpark’da sahne alacak.

Yeni Türkü Konseri

YENİ TÜRKÜ İZMİR KONSER FİYATI

İzmir Enternasyonal Fuarı Çim Konserleri 2019 için fuar giriş ücreti 4,5 olarak belirlendi. İzmirim Kart ve temassız kredi/banka kartlarıyla da giriş yapılabilecek. İzmirim Kart’ı olmayan vatandaşlar için fuar girişlerinde tek kullanımlık ya da iki girişlik kartlar da satılıyor. Ayrıca engelli, gazi ve yakınları ile şehit aileleri de Yeni Türkü konserini Kültürpark’da ücretsiz izleyebilecek.

Yeni Türkü Konseri

YENİ TÜRKÜ İZMİR KONSER 2019 NEREDE, SAAT KAÇTA?

  • Etkinlik Adı: İzmir Fuarı Çim Konserleri / Yeni Türkü Konseri
  • Etkinlik Tarihi ve Saati: 11 Eylül 2019 Çarşamba / 21.30
  • Etkinlik Yeri: Kültürpark Yeraltı Otoparkı Üstü Çim Alanı / Konak
  • YAZAR: ADEM ERDOĞAN

    1983 doğumlu Adem Erdoğan ilk yerel gazetesini 2010 yılında çıkardı. 2012 yılında bir medya şirketinden yöneticilik teklifi alarak, 5 yıl ‘İçerik Yöneticisi’ olarak çalıştı. Yayına hazırladığı antoloji ve kitaplar bulunan Adem Erdoğan Sondakikaizmir.com İmtiyaz Sahibi’dir.

Yorumlar

  • Yazılan yorumlar hiçbir şekilde sondakikaizmir.com'un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Web Tasarım