Balçova su kesintisi Haberleri

Balçova su kesintisi haberleri ve güncel Balçova su kesintisi gelişmeleri, Balçova su kesintisi ile ilgili tüm video, Balçova su kesintisi fotoğrafları ve Balçova su kesintisi haberleri İzmir Haber - Son dakika İzmir haberleri sitemizde


İzmir

İzmir'in Balçova ilçesinde yapılacak olan çalışmalar nedeniyle 15 gün boyunca bazı sokaklarda her gün 3 saat boyunca su kesintisi yaşanacak.

İzmir

İzmir’in Balçova, Bayraklı, Konak ve Ödemiş ilçelerinde 14 Şubat Pazar günü su kesintileri yaşanacak. İzmir’de sular ne zaman gelecek sorusu...

İzmir

İzmir’in Aliağa, Balçova, Bayındır, Bergama, Beydağ, Dikili, Çeşme, Kemalpaşa, Konak, Menemen, Ödemiş, Seferihisar, Tire ve Torbalı ilçelerinde su kesintileri olacak.

İzmir

İzmir’in Balçova, Bergama, Çiğli, Dikili, Kemalpaşa, Menderes, Menemen ve Ödemiş ilçelerinde 15 Haziran Pazartesi günü (bugün) İZSU su kesintisi yaşanacak.

İzmir

İzmir su kesintisiyle ilgili İZSU'dan açıklama geldi, 7 Mayıs 2020 Perşembe günü yapılacak kesintiler açıklandı.

İzmir

İZSU’dan yapılan açıklamaya göre, İzmir’de Balçova, Beydağ, Bornova, Çiğli, Gaziemir, Kemalpaşa, Konak, Seferihisar ve Torbalı su kesintisi olacak.

İzmir

İzmir'de 26 Kasım Salı günü yapılacak su kesintileri öncesi İZSU'dan uyarı geldi, kesintiden 6 ilçe etkilenecek.

İzmir

İzmir'in birçok bölgesinde yapılacak olan çalışmalar kapsamında su kesintisi yaşanacak.

İzmir

İzmir'in Balçova, Beydağ, Çeşme, Güzelbahçe, Karabağlar, Konak ve Ödemiş ilçelerinde su kesintisi yaşanacak.

Güncel

İzmir'in Balçova ilçesinde yaşanacak olan su kesintisi öncesi İZSU'dan vatandaşlara uyarı geldi.

İzmir

İzmir'in Balçova, Bornova, Çiğli, Dikili, Gaziemir, Kiraz, Menemen ve Ödemiş ilçelerinde yaşanacak su kesintisi öncesi vatandaşlara uyarı geldi.

İzmir

İzmir'in Balçova ve Beydağ ilçesinde yaşanacak su sıkıntısı öncesi İZSU'dan açıklama geldi.