Buca Belediyesi Haberleri

Buca Belediyesi haberleri ve güncel Buca Belediyesi gelişmeleri, Buca Belediyesi ile ilgili tüm video, Buca Belediyesi fotoğrafları ve Buca Belediyesi haberleri İzmir Haber - Son dakika İzmir haberleri sitemizde


İzmir

İzmir Kültürpark’da başlayan ve Hatay’ın onur konuğu olduğu İzmir Gastronomi Festivali Lezzetli Kış Şöleni 2019 programına Buca da dahil oldu.

Güncel

İzmir tarihinin en büyük yatırımı Buca Metrosu’nda Üçyol - Şirinyer bağlantısını sağlayacak tünel kazısı General Asım Gündüz İstasyonu'nda başlıyor.

Güncel

İzmir Buca Belenbaşı Kiraz Festivali 2022 programı, etkinlikleri ve konserleri takvimi ortaya çıktı. Buca Kiraz Festivali 2022 detayları belli oldu.

Güncel

Buca Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Konseri kapsamında Norm Ender İzmir konseri 2022 düzenleyecek.

Güncel

İzmir Buca Cezaevi alanının büyük bir kısmının Adnan Kahveci Bulvarı ile bağlanacağı, bir kısmın yeşil alan ve kapalı pazaryeri olarak...

Güncel

CHP’li Buca Belediyesi Meclis Üyesi Bülent Uygur'un, sosyal medyada bir kadının fotoğrafını kullanarak zeytinyağı fiyatlarına dikkat çektiği paylaşımı yoğun tepki...

Güncel

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin yatırımı Buca Metrosu’nun temelini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu attı. Açılış töreninde konuşan Kılıçdaroğlu önemli açıklamalarda bulundu.

Güncel

İzmir tarihinin en büyük yatırımı Buca Metrosu’nun temeli 14 Şubat’ta atılıyor. Temel atma törenine CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu katılacak.

Güncel

İzmir Buca Metrosu’nun temeli 14 Şubat Pazartesi günü CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılacağı törenle atılacak.

Spor

Bucaspor 1928 Başkanı Cihan Aktaş, takımının maçlarını oynadığı Yeni Buca Stadyumu’nun zemininin bakımsızlığından dolayı Buca Belediyesine sitem etti.

İzmir

İzmir Buca Metrosu müjdesinin ardından Buca Adnan Kahveci Caddesi’ni kesintisiz ulaşıma kavuşturacak imar yolunun açılacağı bildirildi.

İzmir

İzmir tarihinin en büyük yatırımı olan Buca Metrosu için imzalar atıldı. Buca Metrosu’nun temeli 14 Şubat 2022 tarihinde atılacak.