Konak Belediyesi Haberleri

Konak Belediyesi haberleri ve güncel Konak Belediyesi gelişmeleri, Konak Belediyesi ile ilgili tüm video, Konak Belediyesi fotoğrafları ve Konak Belediyesi haberleri İzmir Haber - Son dakika İzmir haberleri sitemizde


Güncel

Bir yıllık emekleri göz doldurdu

İzmir

İzmir Konak Belediyesi bünyesinde görevli 1 memur ve 3 şüpheli gözaltına alındı. Konak Belediyesi, bir kişinin yaptığı uygulamanın kuruma yansıtılamayacağına...

Güncel

İzmir Konak İşçiler Caddesi’nde kaçak kesim ihbarı üzerine yapılan baskında, 10’u katır, 3’ü eşek olmak üzere 13 hayvan kurtarıldı. Kaçak...

Güncel

Ak Parti Konak İlçe Başkanı Sait Başdaş, Konak Belediyesi’nin 2022 bütçesinde katı atık bedeline zam yapılmama kararının uygulanmadığını iddia etti.

Güncel

İzmir Konak Belediyesi’nin meclis toplantısında Eren Bülbül filmi ’siyasi’ bulundu ve komisyona sunulmadı. AK Parti Konak İlçe Başkanı Mehmet Sait...

Güncel

İzmir Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’un kim olduğu, Konak Belediyesi detayları ve hayatı haberimizde yanıt buluyor.

Güncel

İzmir'de aralıksız olarak devam eden en uzun soluklu sinema festivali olan İzmir Kısa Film Festivali, hazırlıklarını tüm hızı ile sürdürüyor.

İzmir

İzmir Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Gültepe’deki kentsel dönüşüm ile ilgili açıklamalarda bulundu ve güvence verdi.

İzmir

İzmir Konak İşçiler Caddesi’ndeki bir binada tek toynaklı hayvanların kesildiği tespit edildi. 5 at kurtarılıp koruma altına alındı.

İzmir

İzmir Konak Belediyesi, 1. Kadriye için projelendirilen çok amaçlı tesis için ilk kazmayı vurdu. Tesisin 500 günde tamamlanacağı bilgisi paylaşıldı.

İzmir

İzmir’in Konak ilçesinde normalleşme sürecinde ilk nikahlar kıyıldı ve nikah salonlarında salgın önlemleri en üst seviyeye çıkarıldı.

İzmir

İzmir Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Kordonboyu’ndaki kafe ve restoranları gezi, esnafa 3 ay daha işgaliye almayacaklarının müjdesini verdi.