Mehmet Eriş Haberleri

Mehmet Eriş haberleri ve güncel Mehmet Eriş gelişmeleri, Mehmet Eriş ile ilgili tüm video, Mehmet Eriş fotoğrafları ve Mehmet Eriş haberleri İzmir Haber - Son dakika İzmir haberleri sitemizde


Güncel

2022'de İzmir'de “Terra Madre Anadolu” adıyla düzenlenecek uluslararası gastronomi fuarının tanıtımı Ödemiş'in Demircili Köyü’nde yapıldı.

İzmir

İzmir’in Ödemiş, Tire, Bayındır, Kiraz ve Beydağ ilçelerinin katı atıklarından elektrik ve gübre üretilecek. Çevre korunacak ve istihdam yaratılacak.

İzmir

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Kasım ayı İzmir belediye başkanları sosyal medya etkileşim sıralamasında yine zirvede yer aldı.

İzmir

İzmir'de Ekim ayında sosyal medyada en çok etkileşim alan belediye başkanı sıralaması belli oldu, zirvenin listesinde yine Mehmet Eriş yer...

İzmir

İzmir'in Ödemiş ilçesinde, Bıçakçı ve Kemer Mahallesi'nde kestane festivali düzenlenecek.

İzmir

İzmir'in Ödemiş ilçesinde Cumhuriyet Bayramı nedeniyle 2 bin kişi aynı anda zeybek oynadı.

İzmir

15. Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Ödemiş Belediyesi işbirliği ile 17-20 Ekim'de Ödemiş Belediyesi Fuar...

İzmir

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, geçtiğimiz ay sosyal medyadaki etkileşim sayısı ile İzmir'de sosyal medyayı en etkin kullanan belediye başkanı...

İzmir

İzmir’in Ödemiş ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıl dönümü için 35. Ödemiş Milli Fuarı 2019 organize edildi.

İzmir

İzmir Ödemiş Belediyesi tarafından organize edilen “Yaylada, Kırsalda, Merkezde, Eğlence Her Yerde” adlı etkinliklerin ilk programı Köseler’de yapıldı.

İzmir

İzmir Ödemiş’in 5 yıllık stratejik planının hazırlanması için Ödemiş Belediyesi ve Yaşar Üniversitesi arasında protokol imzalandı.

İzmir

İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı turistik mahalle Birgi’de bir kafeteryada yangın çıktı. İşletmecinin yaralandığı yangında, bina kullanılmaz hale geldi.