Serdar Aksoy Haberleri

Serdar Aksoy haberleri ve güncel Serdar Aksoy gelişmeleri, Serdar Aksoy ile ilgili tüm video, Serdar Aksoy fotoğrafları ve Serdar Aksoy haberleri İzmir Haber - Son dakika İzmir haberleri sitemizde


İzmir

İzmir Menemen Belediye Başkanvekili Cumhur İttifakı adayı Aydın Pehlivan oldu. Millet İttifakı üyeleri ise yeniden mahkemeye gidecek.

İzmir

İzmir Menemen Belediyesi Başkanvekilliği için yapılacak olan kura seçimi iptal edildi.

İzmir

İzmir Menemen Belediyesi’nin yaptığı Kasımpaşa Üst Geçidi düzenlenen törenle açıldı. Salgının devam etmesine rağmen açılışa yoğun katılım olduğu gözlendi.

İzmir

İzmir'de Ekim ayında sosyal medyada en çok etkileşim alan belediye başkanı sıralaması belli oldu, zirvenin listesinde yine Mehmet Eriş yer...

İzmir

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, belediye şirketine başkan olunca 10 bin TL maaş bağlandı ancak bu maaştan feragat ettiğini açıkladı.

İzmir

İzmir Menemen’de pazaryerinin tamamlanması için pazarcılardan para istenmesi tartışmaları devam ediyor. Pazarcılar yeniden eylem yaptı.

İzmir

Menemen'de görev yapan mahalle muhtarları, Menemen Halk Meclisi kurma kararı alan Belediye Başkanı Serdar Aksoy'u protesto etti.

İzmir

İzmir Menemen’de, seçim öncesi verilen sözün tutulmadığını öne süren pazarcı esnafı belediyeye yürüdü.