İş, spor ve siyaset dünyasında herkesin yakından tanıdığı Adanalı iş insanı İbrahim Murat Gündüz İzmir ziyaretinde can dostum diye tanıttığı Nazım Ersungur ile birlikte Mumlu Meyhane ve Bunny Club’ın sahibi Erhan Plana ve işletmeci Adnan Çetibilek’i ziyaret ettiler.

Genç dostlarım diye söze başlayan İbrahim Murat Gündüz, İzmir gece hayatının seyrine yön veren Erhan ve Adnan kardeşlerimi kutluyorum. Bu genç yaşlarında gerçekten çok büyük bir başarıya imza attılar, Mumlu meyhane ve Bunny Türkiye’nin en iyi sanatçılarını her hafta sahnesinde ağırlıyor, İzmir için büyük bir şans olan bu mekanların kurucusu ve işletmecisi kardeşlerim İstanbul eğlence mekanlarını aratmayan bu harika mekanları gerçekten çok iyi işletiyorlar.  Yaşlarından çok daha büyük bir işi başaran Erhan ve Adnan kardeşlerimi destekliyorum dedi.

İbrahim Murat Gündüz ismini İzmirliler, İyi Parti İzmir İl Başkan Adayı Öztürk Keskin ile olan dostluğundan dolayı hatırlayacaklardır.

İlgili haber: https://www.haber3.com/amp/guncel/ibrahim-murat-gunduzden-yakin-dostu-yol-ve-dava-arkadasi-ozturk-keskine-tam-destek-haberi-6107191

https://www.yenihaberden.com/ibrahim-murat-gunduz-iyi-parti-izmir-il-baskan-adaylari-ile-ilgili-konustu-1759015h.htm